Українці на другому місті за кількістю курців у світі

Серед регіонів лідером серед курців є Донеччина, де палить 27,5% населення від 12 до 18 років. Половина цих людей викурює за добу від 16 до 20 сигарет.

Українці – другі у світі за кількістю курців після Греції.

Держкомстат України констатує постійно зростаючу кількість тих, хто курить, серед дітей від 12 років. Серед регіонів лідером серед курців є Донеччина, де палить 27,5% населення від 12 до 18 років. Половина цих людей викурює за добу від 16 до 20 сигарет.

Також за офіційними даними, впродовж останніх 5 років кількість жінок, які палять, в Україні зросла утричі.

"Якщо сказати зараз, що чоловіки палять більше ніж жінки, то це буде абсолютною неправдою. Відсоток представників обох статей, що палять зараз зрівнявся", - повідомила голова правління БФ "Здоров'я жінки і планування сім'ї" Галина Майструк.

За її словами, окрім серцево-судинних захворювань, раку горла, легенів, шлунку, підшлункової залози, нирок, що можуть бути спричинені внаслідок куріння, велику загрозу для організму жінки становлять хвороби раку шийки матки та молочної залози.

За словами Майструк, паління в 2-3 рази збільшує ризик захворювання раком молочної залози.

Такої ж самої думки дотримується і завідуюча відділенням пренатальної діагностики клініки "Ісіда" Яна Рубан,. Вона вважає, що жінки, що палять, більшою мірою схильні до ризику порушень зачаття. Також у таких жінок менопауза настає на три роки раніше, додає лікар.

Нагадаємо, в Україні у 2009 році, порівняно з 2008 роком, кількість осіб віком від 12 років і старше, які курять, зменшилася від 25,6% до 23,5%.

Читайте також:

31 травня на Майдані Незалежності мінятимуть сигарети на товари

Вчені довели, що куріння дуже корисне

Вчені відкрили ген, який заважає курцям кинути палити

ВідеоУкраїнців закликають кинути курити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: