Українські наркомани пересідають на аромасуміші

Нове покоління наркотиків - спайс або суміш для куріння. Придбати синтетичні галюциногени можна майже в кожному підземному переході.

Наркомани пересідають на аромасуміші. Синтетичні наркотики продаються у Києві практично в кожному кутку – під прикриттям "сумішей для куріння".

Журналісти ТСН здійснили контрольну закупку спайсу наприкінці вересня поблизу станції метро Шулявська. Пакетик із промовистою назвою FLY ("Політ") продається за 150 гривень.

Ззовні у пакетику речовина сіро-зеленуватого кольору , має приємний запах ванілі. Придбаний згорток був відданий на експертизу до експертно-криміналістичного центру, який досліджує та відстежує появу нових видів психотропних речовин в Україні. І виявилося, що в ньому - синтетичні наркотики.

"Ми виявили в даному пакетику речовину, яка не може належати жодній з рослин. Це синтетичний канабіноїд JWH - 018, віднесений до переліку особливо небезпечних заборонених речовин", - повідомив Володимир Вартузов, керівник фізико-хімічної лабораторії МВС України.

За словами медиків, недооцінювати дію сумішей для куріння не варто. Ефект спайсу сильніший за ефект від уживання гашишу в 5 разів.

"Людина починає бачити так звані "мультики". В результаті тих галюцинацій, які бачить, вона може запросто вийти у вікно. Відбувається органічне ураження головного мозку", - розповів нарколог Андрій Карачевський.

Експерти пропонують заборонити всі нині відомі формули психотропних речовин ще до того, як вони потраплять в Україну. Інакше в океані отрути можуть потонути десятки або й сотні тисяч нових жертв.

Читайте також:

Під впливом курильних сумішей юнак влаштував удома криваву бійню

Табачник відправить старшокласників до нарколога

В аптеках продають препарати для схуднення з психотропними речовинами

В українських в'язницях замовляють наркотики "з доставкою"

ВідеоНаркомани пересідають на аромасуміші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: