Українську бібліотеку в Москві звинуватили у ксенофобії

У пресі з'явилася інформація, що прокуратура Москви порушила справу за поширення у Бібліотеці української літератури книг, які містять "ознаки національної ненависті".

Московська прокуратура порушила кримінальну справу за фактом поширення ксенофобських книг у Бібліотеці української літератури в столиці РФ.

За даними джерел у російських правоохоронних органах, кримінальна справа порушена стосовно невідомих, які в період з 2008 по 2010 рік поширювали на території закладу літературу, що містить ознаки національної ненависті.

Джерела заявили, що згідно з висновком психолого-лінгвістичного дослідження Інституту мовознавства РАН, тексти видань містять ознаки порушення національної ненависті і ворожнечі. І на даний момент "проводяться заходи щодо встановлення і затримання осіб, які вчинили злочин".

Натомість директор бібліотеки Наталія Шаріна заявила, що ніхто з правоохоронців до них не приходив, не було і перевірок.

"Я дізналася про все з Інтернету. Ми підготували заяву до прокуратури з проханням пояснити, що відбувається", - зазначила Шаріна. Вона не виключила, що це може бути чергова "качка", запущена у зв'язку з нещодавніми міжнаціональними сутичками в Москві.

У Москві останнім часом були зафіксовані масові заворушення на ґрунті міжнаціональної ворожнечі. 11 грудня на Манежній площі відбувся багатотисячний мітинг проти "етнозлочинності", який переріс у побиття кавказців і зіткнення з міліцією.

Читайте також:

ОМОН жорстко розігнав натовп націоналістів біля "Останкіно"

Путін висловився щодо ксенофобії в Росії: потрібно "воювати з радикалами"

У Росії поширюється мода на Україну

Налякані українці заявили про масові утиски з боку Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: