В українських містах до Євро-2012 живцем спалюють тварин

Весь світ збирає підписи за те, аби в українських містах припинили знущання над тваринами.

Інтернет-спільнота стала на вуха від новини про те, що влада Лисичанська застосовує пересувні крематорії для знищення безпритульних тварин, як етап підготовки до чемпіонату Євро-2012 в Україні. За повідомленням Національного екологічного центру України, на собак та кішок полюють за допомогою спеціальної рушниці, після цього, ще живих тварин кидають у топку, де температура перевищує 900 градусів, тож вони згорають живцем.

За даними екологів, крематорій на колесах, що їздить у місті вже других рік, обійшовся у 198 тисяч гривень. Його передали на баланс комунального автотранспортного підприємства «Коммунтранс», яке займається вивозом міського сміття.

Тортури над тваринами періодично припиняються, а потім знову поновлюються, зазначають екологи.

У зв'язку з цим в інтернеті з'явилася електронна петиція із закликом «Скажи Україні, аби припинила спалювати тварин живцем», підписана «адвокатами тварин» та адресована президенту Віктору Януковичу. Її активно розповсюджують у соцмережах небайдужі користувачі. Вже зібрано близько 13 тисяч голосів. Голосує весь світ.

З аналогічною петицією захисники тварин з-за кордону виступили і щодо жорстоких дій харківської влади по відношенню до безпритульних кішок та собак. «Ми, що нижче підписалися, закликаємо всіх представників уряду впливати на ситуацію в Харкові і всієї країни. Мова йде про проблему бездомних тварин – регулювання їх кількості і співіснування тварин і людей», - йдеться у петиції.

Зазначимо, що кілька місяців тому з'явилася інформація про те, що УЄФА виділила на стерилізацію безпритульних собак в Україні 9000 евро. Утім, куди пішли ці гроші – невідомо.

Читайте також:

Кравчук попросив Януковича припинити "собачик освєнцім"

Мерія бореться з безпритульними тваринами

Луцькі комунальники розстрілюють безпритульних собак на очах у дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: