В українській клініці допомагають вирости дітям-карликам

До української лікарні черга пацієнтів з Канади і Японії. Бо тут беруться навіть за ті випадки, коли дитині рекомендували ампутацію.

В Україні працює єдиний у світі ортопед-травматолог, який допомагає дітям-карликам вирости.

Випадки, коли дитина перестає рости - рідкість і аномалія. Це фактично приречує людину все життя дивитися на інших знизу догори.

На Черкащині живе така дівчинка Настя. Від народження її зріст майже не змінюється. Потрохи збільшуються тулуб і голова, а ноги і руки - залишаються, якими й були. Хвороба називається складним словом - ахондроплазія. У державних клініках сказали, радійте, що дитина жива.

На очах у здорових батьків дитина перетворюється на карлика. Ні розчесатися, ні одягнутися дитина сама не може. Її підносять, піднімають, постійно тримають на руках.

Маму з Настею виставляли за поріг з усіх державних лікарень. Поки вони не натрапили на клініку, де беруться за надскладні випадки.

Кінцівки на місяці заковують в апарат Єлізарова.

"Ми подовжуємо кістку, а за кісткою ростуть шкіра, м'язи, артерії, нерви - це природньо для дитини", - розповів директор клініки Віталій Веклич.

Такого не роблять ніде у світі. До української лікарні черга пацієнтів з Канади і Японії. Бо тут беруться навіть за ті випадки, коли дитині рекомендували ампутацію.

Після лікування такі крихітки, стають стрункими і високими. Батьки Насті про схожий результат тільки мріють.

Перше нарощування подарувало дитині 14 додаткових сантиметрів. Ці сантиметри щастя коштували родині 100 тисяч гривень.

Така сама операція потрібна на стегнах і руках - це 200 тисяч гривень. Родина виставила на продаж квартиру в селі на Черкащині. Але грошей все одно не вистачить. Настю оперувати необхідно терміново, бо саме зараз із карлика вона має шанс перетворитися на здорову дитину.

Читайте також:

Уряд виселяє лікарню для хворих на СНІД, щоб звільнити місце під VIP-готель

Чоловік Сандри Буллок втік із реабілітаційної клініки

В Україні недоношеному немовляті легше народитися, аніж вижити

ВідеоНадзвичайна історія маленької черкащанки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: