Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Голлівудська акторка Наталі Портман зіграє танцівницю у фільмі "Чорний лебідь".

Режисер Даррен Аронофскі починає зйомки свого нового фільму "Чорний лебідь" - надприродного тріллера про світ балету в Нью-Йорку. На головну роль танцівниці театру запрошена актриса Наталі Портман.

За сценарієм, незадовго до великої прем'єри у прими-балерини (Наталі Портман) театру з'являється небезпечна конкурентка, яка постійно вставляє палиці в колеса головній героїні. Але чим ближче відповідальний виступ, тим більше заплутується героїня Портман, хто її пекельна суперниця: посланник надприродних сил або просто фантом?

Ті, хто читав сценарій відзначають, що в новому проекті автора "Реквієму по мрії" і "Фонтану" простежуються елементи з інших містичних тріллерів, наприклад з фільму "Інші" з Ніколь Кідман. Так, глядачі до самого кінця залишаються в невіданні, що на екрані відбувається в реальності, а що - лише плід уяви героїв.

Варто відзначити, що перший варіант сценарію "Чорного лебедя" був написаний Джоном Маклафліном ще в 2007 році, після чого кіностудія Universal виставила його на продаж. Пізніше текст переписав виконавчий продюсер компанії Аронофскі Protozoa Pictures Марк Хейман.

Тим часом, звільнився і режисер, який своїм новим фільмом "Рестлер" встиг здобути глядацькі симпатії і схвалення критиків. Якщо студія Аронофскі зуміє знайти джерело фінансування найближчим часом, то зйомки фільму почнуться вже цього року.

Також як повідомлялось раніше голлівудські зоряні актори Бред Пітт і Наталі Портман знімуться в романтичній комедії за книгою Ліенн Шептон "Важливі артефакти і особисте майно з колекції Лінор Дулан і Гарольда Моріса, зокрема книги, одяг і коштовності". Книга, що була нещодавно опублікована в США, привернула увагу Наталі Портман. Екранізацією книги буде займатися Paramount, яка виграла право постановки стрічки.

Читайте також:

У Бреда Пітта і Наталі Портман роман

Наталі Портман розійшлась з коханим

Одружений Шон Пенн спокусив Наталі Портман

Залиште свій коментар

Вибір редакції