Оззі Осборн писатиме про здоров'я для Rolling Stone

Епатажний музикант Оззі Осборн буде вести колонку в журналі Rolling Stone, у якій писатиме про здоров'я.

Знаменитий британський рок-музикант і співак Оззі Осборн, що проголосив себе "медичним дивом", буде вести рубрику про здоров'я в журналі Rolling Stone.

61-річний рокер відповідатиме на запитання читачів, які вже можна відправляти до редакції Rolling Stone. Перше видання з колонкою Осборна з'явиться в продажу 23 липня. Поки музикант підписав угоду на три випуски журналу.

Осборн довгий час зловживав наркотиками і алкоголем. За це його навіть вигнали наприкінці 70-х з британського хард-рок гурту Black Sabbath.

Нагадаємо, що в червні цього року Осборн пообіцяв заповісти своє тіло науці. Музикант неодноразово висловлював здивування тим фактом, що він ще живий і називав себе "медичним дивом".

"Одного разу в Америці на прийомі у лікаря, - розповів сам Осборн, - вислухавши весь перелік наркоти, яку я запихав у себе починаючи з 60-х років, лікар ввічливо поцікавився: "Дозвольте мені задати Вам запитання, пане Осборн...". "Валяйте", - кажу. Лікар відставив свій ноутбук, потеребив вузол краватки і на одному видиху запитав: "Чому ж Ви все ще живі?".

Читайте також:

Дружина Оззі Осборна подарує йому свої силіконові імплантанти

Оззі Осборн: "Мій тест на СНІД був позитивним!"

Оззі Осборна визнали живою легендою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: