Комуністи Петербурга вимагають арешту Джеймса Камерона

Російська органзація "Комуністи Петербурга і Ленінградської області" впевнені, що Джеймс Камерон є "розкрадачем радянської фантастики". Вони вважають, що його місце на нарах.

Організація "Комуністи Петербурга і Ленінградської області" (КПЛО) зажадала арешту творця фільму "Аватар" Джеймса Камерона, охарактеризувавши його як "розкрадача радянської фантастики". Про це йдеться в заяві, опублікованій на офіційному сайті організації.

За твердженням секретаря Волховського РК КПЛО Катерини Перової, "зірково-смугаста мразь підняла руку на творчу спадщину покійних Стругацького, Єфремова, Буличева, режисера Павла Арсенова, користуючись тим, що автори пішли з життя і не можуть написати заяву в прокуратуру".

Комуністи вважають, що "Місце Кемерона - на нарах у в'язниці, а не на церемонії "Оскар".

Різкій критиці з боку представників організації піддався не тільки режисер, але й виконавці головних ролей. Так, Любов Калашніцина, секретар Кіровського обласного РК КПЛО вважає актрису Сігурні Вівер "занепалою жінкою, якій нікого не можна довірити лікувати".

Варто відзначити, що "Комуністи Петербурга і Ленінградської області" не раз критикували фільми, що знаходяться в прокаті, або демонструються в ефірі державних телеканалів. Так, у травні 2008 року організація засудила картину "Індіана Джонс і королівство Кришталевого черепа".

У 2009 році організація виступила проти показу кольорової версії телесеріалу "17 миттєвостей весни", вважаючи її спробою фальсифікації історії.

Читайте також:

Джеймс Камерон обізвав "козлом" свого фана, який просив автограф

"Аватар" продовжує лідирувати в американському прокаті

"Аватар" номіновано на премію Гільдії продюсерів США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: