Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відкриття Prime Yalta Rally ознаменувалось не лише концертом гурту Океан Ельзи, але й грандіозною вечіркою, на якій танцювала Анастасія Волочкова.

Prime Yalta Rally-2009
ТСН.ua
11 червня у Ялті відбулось відкриття Prime Yalta Rally-2009.
11 червня у Ялті відбулось відкриття Prime Yalta Rally-2009. На честь щорічного авторалі, його натхненник Євген Червоненко запросив виступити на центральній площі міста гурт "Океан Ельзи". Славко Вакарчук зізнався, що до екстріму ставиться обережно.

"Лише раз в житті я катався на гоночній машині, і тоді схуд на 10 кг", - пожартував Вакарчук.

"Океани" відспівали свої кращі хіти. Публіка гаряче сприймала їхні композиції і співала разом із Вакарчуком "Без бою", "Той день", "Кішку", "Друг". Щоправда, сам Святослав засмутився, що VIP-майданчик затуляв звичайним глядачам сцену і через це він не міг повноцінно обмінятись із публікою енергією.

Після концерту в центрі міста VIP-гості на чолі із Євгеном Червоненком відправились у ялтинський Respect Hall, де відбувалась вечірка. Посеред басейну була вмонтована сцена, на якій виступали артисти. Першою на сцену вийшла балерина Анастасія Волочкова. Після якої публіку розважали дівчата із гурту "НеАнгели".

На вечірці побували телеведуча Марися Горобець, Маша Жулай, Кіше, Олексій Дєвєєв-Церковний. Дизайнер Андре Тан приїхав до Ялти на два дні.

"Цього року у мене не було відпустки, бо ми закінчуємо робити колекцію "літо’2010", тому вирішив відпочити тут, коли випала така можливість, - каже Андре Тан. - Щодо екстріму, то я не люблю гори, стрибки з парашутом, люблю їздити за кермом і люблю поганяти, але не "пищу" від цього".

На вечірці панувала невимушена атмосфера. Російська балерина Анастасія Волочкова так розслабилась за допомогою алкоголю, що після свого виступу, закутавшись у помаранчевий халат, пішла танцювати до басейну. Спіткнувшись, Волочкова впала на землю, але це її зовсім не засмутило, вона встала і продовжила танцювати свої космічні та обійматись із українськими знайомими чоловіками.

Фото Геворка Саакяна, ТСН.ua 

Читайте також:

Анастасія Волочкова цілується із колишнім чоловіком на людях

Анастасія Волочкова офіційно розлучилась з чоловіком

Анастасії Волочковій пропонують стати мером Сочі

Вибір редакції