Альона Вінницька розповіла, як псує нерви чоловікам

Екс-"ВІА Гра" Альона Вінницька розповіла про дитячі страхи та свою карму.

Співачка Альона Вінницька у своєму житті вже встигла попрацювати й у страховій, і на телебаченні, і на естраді. Окрім того, час від часу співачка з‘являється у досить відвертих фотосесіях.

Під час нещодавньої зйомки екс-"ВІА-Гра" розповіла про своє ставлення до пластичної хірургії, сексуальність чоловіків, важку долю жінок і свої дитячі страхи.

"Ой, я дуже боялася "Чорної руки". У моєму дитинстві було дуже поширено розповідати одне одному різні страшні історії. І я дуже добре пам'ятаю цей період", - зізналася Вінницька.

Певно, те, що в дитинстві Вінницькій помотали нерви страшилками, відбилося на її теперішній сутності. Бо, як зізналася, сміючись, артистка, нині вона сама полюбляє потріпати чоловікам нерви:

"Так, це моя головна задача. Не те що люблю, просто так чомусь виходить, що я саме цим і займаюся. Я, може, й не хотіла б, не прагну цього, але так виходить, що практично усім своїм чоловікам - рідним та близьким - псую нерви. У цілому так, карма".

Альона Вінницька
XXL
Альона Вінницька знялась у фотосесії для XXL
Також зізналася Альона і в тому, розум вважає головною ознакою сексуальності.

"Щодо чоловіків, у моєму рейтингу, безперечно, на першому місці стоїть інтелект", - сказала вона.

"Насправді, я так завжди вважала, і якщо говорити про сексуальність, то мене завжди насамперед приваблював розум, а не зовнішність. Яким би гарним не був чоловік, якщо він тупий, то ніяк не зможе мене привабити", - запевнила зірка.

Правда, те саме Вінницька може сказати і про жінок:

"Розумна дівчина завжди привабливіша за дурненьку красуню. Звісно, жінка має бути доглянутою, але якщо у неї в наявності лише краса і геть-чисто відсутні мізки, то лише дуже недалекий чоловік вибере собі таку в супутниці".

Що ж до зовнішності, зокрема жіночої, то тут Вінницька не надто підтримує пластичний "тюнінг".

"Я вважаю, що природа не даремно старається над кожною людиною. Шаблонний вигляд не цікавий. А у цілому, якщо жінка паталогічно незадоволена своєю зовнішністю і вважає, що зміни принесуть їй задоволення, то це її право. Я за адекватну самооцінку", - пояснила Альона.

І взагалі, як впевнена Вінницька, жінки в цьому житті не у виграшній позиції.

"З одного боку, у жінки є усі права, але з іншого боку - ми дотепер залишаємося слабкою статтю з відповідним ставленням до цього з боку чоловіків. Тому жінці завжди буде важко", - впевнена вона.

Зокрема, на думку Вінницької, час, коли жінка буде сильнішою за чоловіка, ніколи не настане.

Читайте також:

Альона Vінницька потрапила в матрицю

Альона Вінницька ходила до Балоги голяка

Дядя Жора та Вінницька - дуелянти у "Танцюю для тебе"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: