Батько Емі Вайнхаус роздав її одяг шанувальникам

Біля будинку співачки ще й досі, через два дні після похорону, продовжують збиратися її шанувальники, залишаючи квіти та фотографії.

Батько знаменитої британської співачки Емі Вайнхаус, яка померла 23 липня, роздав предмети одягу з її гардеробу шанувальникам, які зібралися біля будинку співачки в північному Лондоні.

Мітч Вайнхаус разом з рідними та друзями дочки прийшли туди, щоб забрати з будинку її речі. Біля будинку ще й досі, через два дні після похорону Емі Уайнхаус, продовжують збиратися її шанувальники, залишаючи квіти та фотографії.

Як відомо, Емі Вайнхаус померла 23 липня, у віці 27 років у своїй квартирі в лондонському районі Кемден. Точна причина смерті співачки поки не ясна і буде встановлена ​​тільки після отримання результатів токсикологічної експертизи, на завершення якої може піти до чотирьох тижнів.

Оприлюднення ж результатів офіційного розслідування у справі про смерть Вайнхаус відбудеться не раніше 26 жовтня.

На думку ряду британських медиків причиною смерті Емі Вайнхаус могла стати різка відмова від вживання алкоголю. Приводом для появи цієї версії послужила заява батька Емі - Мітча Вайнхаус, яку він зробив на похоронах дочки в минулий вівторок, 26 липня.

Промовляючи надгробну промову, він здивував громадськість, заявивши про те, що 27-річна співачка змогла перемогти свою залежність від наркотиків, переставши їх приймати ще три роки тому.

За його словами, Емі також дуже старалася впоратися з пияцтвом і саме з цією метою за кілька днів до смерті пройшла черговий курс лікування в реабілітаційній клініці.

За інформацією низки британських ЗМІ, лікар Емі Уайнхаус рекомендував їй кидати пити поступово і в жодному разі не намагатися позбутися від цієї звички в один момент.

Читайте також:

В Лондоні поховали Емі Вайнхаус

Смерть Емі Вайнхаус збільшила обсяги продажів її альбомів

Колеги Емі Вайнхаус: її смерть розбила серця

ВідеоБатьки Емі Вайнхаус зустрілись із її фанами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: