Цекало відсвяткує 50-річчя наодинці

Шоумен Олександр Цекало планує відсвяткувати свій ювілей разом із дружиною Вікторією.

Популярний телеведучий Олександр Цекало 22 березня відзначить 50-річний ювілей. Відсвяткувати настільки значущу дату шоумен планує далеко від колег і друзів наодинці з коханою дружиною Вікторією, сестрою співачки Віри Брежнєвої.

"Втечу. Візьму Віку - і поїдемо вдвох, - поділився своїми планами Цекало. - Просто я вирішив, що ми будемо святкувати удвох. Ми часто так їдемо вдвох у Київ або за кордон - до Франції або Італії. З друзями я як-небудь розберуся. Потім".

Зі своїми колегами по знімальному майданчику програми "Прожекторперісхілтон" Іваном Ургантом і Сергієм Светлакова Олександр теж із задоволенням втече з Москви.

"У нас хороші стосунки. А їхня принадність полягає в тому, що ми один від одного фінансово і творчо не залежимо, - повідав шоумен. - Це не означає, що ми ходимо в гості кожен день. Через зайнятість це нереально. Ну й добре - не встигаємо один від одного втомитися".

"Є традиція - напередодні Нового року ми з хлопцями з "Прожектора" збираємося на вечірку і даруємо подарунки один одному і нашим дружинам. Кілька разів ми разом відпочивали. Але якщо відпустка не в Москві, то, на жаль, частіше за все ми вирушаємо без Гаріка Мартиросяна, тому що він боїться літати, - розповів Цекало. - Ми сподіваємося, що коли-небудь він поборе цей страх".

Зоряні приятелі задумали подружити і своїх дітей. "Дочки Сергія Светлакова, Вані Урганта і моя приблизно одного віку. На жаль, поки вони бачаться рідше, ніж ми з хлопцями. Але я сподіваюся, коли дівчатка підростуть, у них буде більше приводів спілкуватися", - зізнався Цекало.

Читайте також:

Молдавани пограбували Цекала

Цекало пограбували на 12 млн рублів

Сестра "ВІА Гри" народила Цекалу доньку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: