Данні Міноуг написала книгу про свої пологи

Сестра Кайлі Міноуг Данні описала свої пологи, які тривали 20 годин, у автобіографічній книзі.

Кожна поважаюча себе зірка, як правило, намагається спробувати свої сили у всіх можливих напрямках. Данні Міноуг вирішила, що весь світ повинен дізнатися "правдиву" історію з перших вуст про те, як довго і болісно вона народжувала протягом 20 годин.

Тема лікарні і лікарів в сімействі Міноуг є однією з найболючіших і, за словами Данні вона ніколи в житті не хотіла народжувати свого малюка в стінах якої-небудь медичної установи. Після того як її сестра Кайлі так довго боролася за своє життя, а потім і батько вона сказала що ніколи в житті не переступить поріг лікарні. Проте домашні пологи виявилися не настільки легкими і безпечними, як передбачалося, тому в результаті їй все ж довелося скористатися допомогою фахівців.

Данні пише у своїй книзі: "Після 20 болісних годин сутичок мої плани на домашні пологи були зруйновані. Крім цього пологи почалися на 10 днів раніше, ніж мали. Я подзвонила Крісу, який в цей час грав у гольф, і повідомила йому новину. Ітаки ми з Етаном опинилися в лікарні, де одразу ж з'ясували, що він неправильно лежить і завдяки висококваліфікованому персоналу Royal Women's Hospital мій хлопчик з'явився на світ абсолютно здоровим. Все сталося зовсім не так, як я планувала. Я підготувала все, для того щоб народжувати вдома, запросила досвідчених акушерок, вивчила всю необхідну інформацію і сподівалася, що все вийде ідеально. І я досі, вважаю, що кожна жінка має право вибирати, де і як їй хочеться народжувати, враховуючи всі необхідні ризики для себе і дитини. Для мене головним фактором при виборі домашніх пологів стала необхідність мати якийсь комфорт і затишок у своєму власному будинку під час цього процесу".

Книга під назвою "Данні: Моє життя, від Данні Міноуг" вже є в продажу. Одкровення поп-діви оцінили в 18 євро за екземпляр, однак в мережі її можна придбати ще дешевше за 15 євро. 

Читайте також:

Кар'єра Данні Міноуг занепадає

Кайлі Міноуг присвятила новий альбом бойфренду

Кайлі Міноуг змінить сексуальну орієнтацію


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: