Джордж Клуні перехворів у Судані на малярію

Актор Джордж Клуні, перебуваючи у Судані перехворів на малярію. Актор заявив в жартівливій манері, що москітів до нього послав президент Судану Омар аль-Башир.

Відомий американський актор Джордж Клуні перехворів на малярію під час свого нещодавнього візиту до Південного Судану, куди він прибув, щоб підтримати місцеве населення під час референдуму про незалежність. В інтерв'ю актор заявив в жартівливій манері, що москітів, які переносять малярію, до нього послав президент Судану Омар аль-Башир.

Клуні, давній активіст мирного врегулювання в Судані, прилетів до країни на початку січня, щоб надати допомогу у втіленні проекту супутникової зйомки, здійснюваного ООН та компанією Google з метою покласти край насильству.

Метою проекту є запобігання військовим злочинам. Комерційні супутники над Суданом повинні фотографувати спалені і обстріляні села, масові переміщення людей і інші свідчення насильства.

Крім Клуні, що представляє благодійну організацію Not On Our Watch, в яку входять і інші голлівудські зірки, в тому числі Бред Пітт, Метт Деймон і Дон Чідл, в проекті також бере участь Гарвардський університет.

Остаточні результати всенародного голосування з питання про відділення Півдня Судану, яке проходило по всій країні з 9 по 15 січня, будуть оприлюднені до середини лютого.

Згідно з попередніми даними з дільниць, переважна більшість жителів півдня зробила вибір на користь незалежності регіону. Після підбиття підсумків плебісциту в Судані настане перехідний період до липня поточного року.

Читайте також:

Дівчина Джорджа Клуні намагається завагітніти

Джордж Клуні познайомив свою дівчину із мамою

Джордж Клуні всиновить дітей Бреда Пітта

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: