Коханий Елтона Джона став мамою

Елтон Джон та його коханий чоловік Девід Ферніш стали батьками. У свідоцтві про народження - Девід значиться, як "мама" малюка.

Сер Елтон Джон - відкритий гей, багато років живе зі своїм партнером Девідом Фернішем, - усиновив під Новий рік дитину. А тепер стало відомо, що він є її біологічним батьком.

Процес народження сина, враховуючи всі виплати сурогатної матері і лікарям, обійшовся співакові приблизно в мільйон доларів. На тлі цієї суми нікчемними виглядають 200 доларів, сплачені за спеціальну механічну колиску, яка буде сама колисати немовля.

Цікаво, що у свідоцтві про народження, виданому лос-анджелеським РАЦСом, 48-річний Ферніш іменується матір'ю хлопчика. Просто треба було його якось в цей документ вписати, а в стандартному бланку графи лише дві: "мати" і "батько". Щоправда, музикант має повне право переоформити документи: спеціально для гей-шлюбів придуманий бланк документа, в якому "тато" і "мама" іменуються "батько 1" і "батько 2".

Повідомляється, що дитина носить ім'я Закарі Джексон Левон Ферніш-Джон. Девід Ферніш заявив пресі: "Ми багато років розмовляли про те, щоб втілити в життя одне з найбільших наших бажань - стати батьками, і тепер, коли все здійснилося, ми відчуваємо себе щасливими понад усе".

Читайте також: 

Елтон Джон став татом

Екс-коханець Елтона Джона вчинив самогубство

У США заарештований чоловік, який погрожував убити Елтона Джона 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: