Козловський подарував Кондратюку дерев'яні книги

Ігор Кондратюк поповнив свою бібліотеку рідкісними екземплярами книг.

У свій черговий День народження відомий телеведучий Ігор Кондратюк працював, тому святкування перенеслося на тиждень пізніше.

Але віднайшовши час у своєму щільному графіку, ігор влаштував свято в одному з київських ресторанів. Дружина телеведучого - Олександра, подарувала йому нову модель мобільного телефону. Серед оригінальних подарунків значились і презентовані книги.

Як відомо, Кондратюк вже давно збирає рідкісні екземпляри книг і енциклопедії для своєї домашньої бібліотеки. Тому одним з кращих подарунків для себе вважає книги.

Віталій Козловський, який розпочав співацьку кар'єру саме з програми Кондратюка "Караоке на Майдані", прийшов привітати іменинника і подарував книги.

Ігор Кондратюк
Козловський подарував Кондратюку дерев'яні книги
Ігор вже по вазі подарунка визначив, що книг багато. Він почав розгортати пакунок і прийшов в захват. Першою він побачив енциклопедію про акваріумних рибок, яка вивилась дуже доречною. Колеги по ТВцеху подарували Ігорю акваріум із золотими рибками, тому відомий шоумен якраз хотів придбати літературу про рибок і догляду за ними.

Також у пакунку було близько десятка книг, але всі вони були дерев'яними - це стілець ручної роботи. Як пожартував Кондратюк, в старості він сидітиме на цьому "розумному стільці" в своїй домашній бібліотеці і читатиме книги.

"У Ігоря дуже багато книг і важко вгадати, якої у нього немає. Тому мені хотілося зробити оригінальний і корисний подарунок. Думаю, це вдалося", - сказав Віталій Козловський.

Фото надані прес-службою співака

Читайте також:

Віталій Козловський обрізав волосся

На 10-річчі "Караоке" Козловський дав "сольник"

Козловського зобразили на марках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: