Козловський з семи років шукає собі дружину

ТСН-особливе розпитувало зірку про особисте, в тому числі і про орієнтацію запального брюнета - в рамках нашого дослідження такого феномену, як самотній чоловік.

Віталія Козловського ще рано записувати у затяті холостяки - парубкові лише 26 років. Втім, жодного разу не помічений із однією і тією ж дівчиною на тусівках та прогулянках.

Ось уже 9 років він усім їм співає про любов з великої сцени. Йому тільки 26 і за ним фанатіють дівчата.

Навіть в опитуванні ТСН про ідеали чоловічої краси в Україні він - перемагає. Але він – холостяк, зірковий холостяк, який мріє про родину.

Він завжди хотів мати сім’ю, багато дітей, кішку, оскільки він дуже любить тварин. Шукати собі дружину він почав з 7 років, а перше свідоме кохання знайшов у 16.

З того часу були серйозні романи, тільки руки та серце він нікому не пропонує. Кращий друг зі школи і сусід по парті Денис каже, це все через кар'єру.

Холостяцьке життя Козловського - одна з улюбленних тем його заздрісників - іноді вони натякають - собі він шукає не жінку. Його друзі ці чутки спростовують, він дипломатично не звертає на них уваги.

Сьогодні після недавніх стосунків з моделлю Мариною Хорольською, співак зізнається - у нього є кохана людина, але вперто про неї нічого не розповідає.

Та, яку не можна називати, Козловському готує і пере. І це натяк іншим потенційним нареченим - ледачим не турбувати.

Читайте також:

Козловський розігріє Брітні Спірс перед концертом у Києві

Фанати "Динамо" ледве не розгромили автомобіль Козловського

Віталій Козловський разом зі STOMP виконали на Майдані "Червону руту"

ВідеоКозловський з семи років шукає собі дружину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: