Козловський з семи років шукає собі дружину

ТСН-особливе розпитувало зірку про особисте, в тому числі і про орієнтацію запального брюнета - в рамках нашого дослідження такого феномену, як самотній чоловік.

Віталія Козловського ще рано записувати у затяті холостяки - парубкові лише 26 років. Втім, жодного разу не помічений із однією і тією ж дівчиною на тусівках та прогулянках.

Ось уже 9 років він усім їм співає про любов з великої сцени. Йому тільки 26 і за ним фанатіють дівчата.

Навіть в опитуванні ТСН про ідеали чоловічої краси в Україні він - перемагає. Але він – холостяк, зірковий холостяк, який мріє про родину.

Він завжди хотів мати сім’ю, багато дітей, кішку, оскільки він дуже любить тварин. Шукати собі дружину він почав з 7 років, а перше свідоме кохання знайшов у 16.

З того часу були серйозні романи, тільки руки та серце він нікому не пропонує. Кращий друг зі школи і сусід по парті Денис каже, це все через кар'єру.

Холостяцьке життя Козловського - одна з улюбленних тем його заздрісників - іноді вони натякають - собі він шукає не жінку. Його друзі ці чутки спростовують, він дипломатично не звертає на них уваги.

Сьогодні після недавніх стосунків з моделлю Мариною Хорольською, співак зізнається - у нього є кохана людина, але вперто про неї нічого не розповідає.

Та, яку не можна називати, Козловському готує і пере. І це натяк іншим потенційним нареченим - ледачим не турбувати.

Читайте також:

Козловський розігріє Брітні Спірс перед концертом у Києві

Фанати "Динамо" ледве не розгромили автомобіль Козловського

Віталій Козловський разом зі STOMP виконали на Майдані "Червону руту"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: