LOBODA не показує "передпологовий пафос"

Співачка LOBODA, яка перебуває на 9-му місяці вагітності, розповіла про ставлення до материнства.

LOBODA_5
LOBODA знялась для OK!
Майбутня мама LOBODA знялась у фотосесії для журналу ОК!, і розповіла, що думає з приводу передпологового пафосу, з якими думками прокидається, і чим живе сьогодні співачка.

Співачка зізнається, що вагітність багато поміняла в її житті: "У моєму житті з'явився яскравий промінь світла, яскравіший всі інші - прагнення до успіху, матеріальне благополуччя, саморозвиток, творчість та інше, чому я присвячувала себе раніше".

Однак LOBODA вважає, що важливо продовжувати робити те, у що віриш: "Вагітність - це не іконотворчість. Багато хто так входять в образ Мадонн, що стає смішно. Моя вагітність - це частина мого життя! І я хочу її пройти так, як властиво мені. Мені подобаються жінки, які підкреслюють своє ставлення до життя навіть тоді, коли всі чекають від них дешевої скромності і передпологового пафосу".

LOBODA розповіла, що не замислювалася над тим, яку реакцію викличе новина про її вагітність серед колег по шоу бізнесу: "До 8 місяця моя вагітність залишалася непомітною, так як мені вдалося зберегти відмінну форму. Після того, як я зробила офіційну заяву у вигляді фотосесії, мій телефон почав розриватися від дзвінків захоплених друзів, а у мене серед них не так багато тих, кого ви називаєте зірками... А що стосується моєї позиції в шоу бізнесі, то, на мій погляд, вона досить стійка і думаю, що в найближчі роки мені боятися нічого", - сміється співачка.

Зараз LOBODA на 9 місяці: "Хоча я вже не можу дочекатися, коли зможу притиснути свою дитину до грудей, поцілувати її і подивитися в очі, але мені все ж таки буде трохи не вистачати вагітності - цього хвилюючого очікування, передчуття щастя, і відчуття нового життя всередині мене".

Читайте також:

LOBODA: "Я не хочу заміж за олігарха"

Вагітна LOBODA показала свій живіт

Лобода провела 7 днів у спальному мішку серед панків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: