Мадонна переїде до Лондона

Поп-королева Мадонна знімає у Лондоні фільм "WE" і хоче трохи пожити у цьому місті. У Лондоні також живе її колишній чоловік Гай Річі.

Якщо вірити британській пресі, Мадонна збирається знову переїхати до Лондона. На даний момент співачка знімає в британській столиці свій другий фільм "WE", присвячений королю Едварду VIII і його рішенню відмовитися від трону заради американської коханої Волліс Сімпсон. Мадонна планувала швидко зняти кіно і виїхати додому в Америку, проте після декількох днів у Лондоні їй захотілося залишитися в ньому назавжди.

Нагадаємо, співачка тривалий час прожила в Англії, будучи заміжньою за британським режисером Гаєм Річі. У 2008 році сім'я розпалася, і Мадонна повернулася до Америки. Тепер провівши в Лондоні час на зйомках, співачка захотіла знову стати англійкою, про що і повідомила Гаю Річі.

"Гай розповів, що вона постійно говорить про їхній будинку в Вілтширі, про дітей і їх друзів у Лондоні, - повідомляють джерела. - Схоже, її охопила ностальгія за минулим життям. У неї ж тут склалося велике коло друзів, вона закохалася в Лондон. Мадонна завжди любила Нью-Йорк, але в Лондоні вона почувається простіше".

Читайте також:

Мадонна з "авоською" в руках рекламує Dolce&Gabbana

Мадонна опалює свій будинок святою водою

У Мадонни хочуть відібрати доньку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: