Міккі Маус позбавив Кенні сексу

В Америці стартував 13-й сезон мультсеріалу "Південний парк" (South Park).

South Park
Міккі Маус позбавив Кенні сексу
На американському кабельному каналі Comedy Central стартував 13-й сезон знаменитого мультиплікаційного серіалу "Південний парк".

У першому епізоді під назвою "Каблучка" ("The Ring") один з головних персонажів мультфільму - Кенні Маккормік - вирішив зводити свою нову дівчину, яка має погану славу в школі, на концерт гурту "Jonas Brothers", так як це, на його думку, може вивести їхні стосунки на новий рівень.

Однак до плотських утіх справа не доходить. Учасники гурту, які діють в рамках корпоративної програми Walt Disney, пропагують відмову від сексуального життя до шлюбу, і супутниця Кенні отримує від них в подарунок каблучку благочестя.

Друзі Кенні, будучи не в силах спостерігати за його стражданнями, вирішують довести, що господарі гурту "Jonas Brothers" в особі злобного Міккі Мауса пропагують шанувальникам помилкові цінності.

Примітно, що новий епізод доступний відразу в двох варіантах - такому, що пройшов цензуру, і оригінальному. Останній представлений у форматі HD на офіційному сайті South Park Studios.


Читайте також:

DreamWorks зніматиме "Кота у Чоботях"
Мультфільму "Бременські музиканти" - 40 років
"Шрек" - найкращий мультфільм усіх часів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: