Наркоманці Ліндсей Лохан обмежили доступ до Інтернету

Ліндсей Лохан у лікарні, де вона проходить реабілітацію, телефон видають на 2 години. Вона лікується і від Інтернет-залежності.

Співробітники реабілітаційної клініки, в якій Ліндсей Лохан проходить зараз лікування від наркотичної залежності та алкоголізму, скоротили телефонне та Інтернет-спілкування актриси.

Мобільний скандалістці видають всього на дві години в день для зв'язку з рідними і близькими. Судячи з усього, в клініці голлівудська зірка лікується ще і від Інтернет-залежності.

"Раніше Ліндсей, відчуваючи себе самотньою, постійно розсилала повідомлення в Інтернеті і обов'язково спілкувалася в Twitter", - розповів один з лікарів дівчини.

На думку медиків, це заважає їхній пацієнтці концентруватися на собі, своїх проблемах.

Деякі учені стверджують, що, користуючись соціальними мережами, людина випадає з дійсності, йде у віртуальний світ. Це спроба втекти від бесіди один на один, але в той же час отримувати зворотний зв'язок цілодобово.

Ліндсей, яка любила "потріщати" з друзями на своїй сторіночці в Twitter, тепер отримує засіб зв'язку із зовнішнім світом всього на дві години на добу. Останній запис в мікроблозі актриси датується 26 вересня. Ніякими новинами з клініки, куди Ліндсей помістили минулого місяця, актриса не ділилася.

Читайте також:

Ліндсей Лохан знову відправили до в'язниці

Аналіз Ліндсей Лохан на наркотики виявився позитивним

Ліндсей Лохан стала обличчям бренду Fornarina

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: