Різ Візерпун: мати-одиначка - неймовірний стрес для жінки

Різ розповіла про те, наскільки важким виявилося життя матері-одиначки.

35-річна акторка Різ Візерпун назвала надзвичайно важкими роки після розлучення з Райаном Філліппом. У колишнього подружжя є дочка Ава (12 років) і син Дікон (8).

У шлюбі вони пробули вісім років, поки не зважилися розлучитися в 2007 році. А їхній роман спалахнув на знімальному майданчику фільму "Жорстокі ігри".

"Я піддала себе дуже жорсткому випробуванню, коли вирішила розлучитися. Але до тієї самої пори, поки знову не вийшла заміж я не розуміла, який стрес відчуваю. Зате тепер я відчуваю величезне полегшення. Мати-одиначка - неймовірний стрес для жінки. Це непросто для будь-якої людини", - розповіла журналу Marie Claire Різ.

Приватне життя Різ кардинально змінилася на початку минулого року, коли вона почала зустрічатися з голлівудським агентом Джимом Тотом. У березні цього року Той і Візерспун зіграли весілля на ранчо актриси в Каліфорнії.

"Дехто з моїх знайомих сказав: "Різ, жоден чоловік не прийме твоїх дітей. Це жахливі слова. Я налаштувалася їх спростувати, довести всю неспроможність. І мені пощастило - довела. Це щастя, що в моєму житті є Джим, і його так люблять діти", - розповіла зірка.

Читайте також:

Оскароносна акторка Різ Візерспун потрапила під машину

Різ Уізерспун розкрила свою невинність у Vogue (фото)

У Різ Візерспун з'явилась зірка на Алеї слави

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: