Віталій Козловський читав дітям казки

Співак Віталій Козловський взяв участь в Міжнародному видавничому Форумі, який проходив з 7 по 10 травня у Львові.

Львівський Форум зібрав видавців дитячих книг, зірок української естради - Міку Ньютон, Віталія Козловського, Романа Віктюка, а також безпосередньо самих дітей разом з їхніми батьками.

"Візьми читай!" - девіз Форуму, головною метою якого було - прищепити любов дітей до книг. Віталій став учасником акції "Книга від зірки", яка вже 2 рік поспіль проходить в рамках даного Форуму.

Також в його рамках відбулося нагородження кращих читців серед дітей, конкурс для яких проходив по всій Україні за президентською програмою. Переможцям конкурсу вручили книги, сувеніри, диски і листівки від Віталія Козловського і інших зірок.

"На своєму прикладі я був покликаний пояснити дітям, як важливо читати. Адже важливо, щоб у нашому комп'ютеризованому світі залишалося місце для книг. Отже бажаю всім дітям і дорослим читати більше і розширювати свою ерудицію" - говорить Віталій Козловський.

На Форумі Віталій придбав багато цікавих і корисних дитячий книг для своїх племінників та хрещеників. Співак вважає, що книга - це кращий подарунок. Окрім участі у Форумі видавців, Віталій встиг відсвяткувати одразу три свята - День Перемоги, День Матері і 753-річчя Дня Львова. Співак разом з друзями і родичами прогулявся Львовом, провів час за містом на природі.

"Ввечері Львів був просто прекрасним: багато людей, які веселяться під українську музику, - розповідає про свої враження співак. - Прекрасний парад народних колективів! І просто багато щасливих людей, які гуляли сім'ями і великими компаніями! Я щасливий, що мені пощастило потрапити на День міста, і бажаю, щоб всі так цінували своє місто, як львів'яни".

Читайте також:

Віталій Козловський сходив на шашлики і позасмагав

Віталій Козловський став татом

Віталій Козловський провідав партнерку по танцях Ксенію Горб

Козловський подарував Кондратюку дерев'яні книги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: