Водянова розповіла про своє "Оголене серце"

Відома модель Наталія Водянова знялась у фотосесії для російського Harper's Bazaar та розповіла про свій благодійний фонд "Оголені серця".

Наталія Водянова_3
Harper's Bazaar
Наталія Водянова знялась у фотосесії для російського Harper's Bazaar
Цього тижня фонд Наталії Водянової "Оголені серця" відзначить своє п'ятиріччя. В інтерв'ю російському Harper's Bazaar модель підвела підсумки першої п'ятирічки, заявивши, що у неї "немає приводів для розчарування, усе, як і повинно бути":

"Багатьом складно повірити в те, що я роблю все це від чистого серця. Мені не раз доводилося чути від різних людей: "Ця дівчинка хоче здаватися доброю дівчинкою Наташею "заради власного піару. Подивимося, чи надовго її вистачить?". Так от, мене вистачить надовго. Я зумію довести кожному, що ставлюся до своєї справи серйозно. Одного разу всі ці люди скажуть: "Молодець, Наташа!".

Водянова дивиться в майбутнє з оптимізмом, однак не заперечує, що в питаннях благодійності Росія сильно відстає від Заходу, де не тільки держава, але й саме суспільство підтримує дітей, музеї, парки:

"У Росії багато хороший людей. Але у нас немає, наприклад, такої елементарної речі, як державний сайт, на якому розповідалося б, в які благодійні організації і з яких питань можна звертатися".

Читайте також:

Наталія Водянова розлучається з чоловіком-мільярдером

Diddy і Наталя Водянова пристрасно кохались в потязі

Наталія Водянова оголила груди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: