Авіакомпанія Lufthansa першою у світі почне регулярні польоти на біопаливі

Німецький авіаперевізник Lufthansa переходить на біопаливо.

З п'ятниці, 15 липня, літаки авіакомпанії Lufthansa на рейсі між Гамбургом і Франкфуртом літатимуть на суміші з біопалива та звичайного гасу. Таким чином, німецький перевізник стане першою авіакомпанією світу, яка запустить регулярні рейси на альтернативному паливі.

Першим рейсом на біопаливі буде рейс LH013 Гамбург-Франкфурт, що вилітає о 11:15 ранку в п'ятницю. В один з двигунів літака Airbus A321 (200 місць) буде подаватися суміш, яка на 50% складається з біопалива, на 50% - з гасу. Другий двигун лайнера буде повністю працювати на гасі.

Таким чином Lufthansa хоче спочатку порівняти роботу двигунів при однакових умовах роботи.

Перевізник протягом півроку доведе кількість щоденних рейсів на біосуміші до 28. В основному, це будуть короткі рейси (близько 50 хвилин) між містами Німеччини. Згідно з розрахунками компанії, 1200 рейсів на суміші біопалива і гасу дозволяє заощадити 1500 тонн викидів парникових газів в атмосферу.

Критики використання біопалива кажуть, що для його виробництва потрібні багато полів, що веде до зростання вартості продовольства в світі.

Нагадаємо, в червні запустити рейси між Амстердамом і Парижем на біопаливі з рослинного масла обіцяла компанія KLM. Перший її лайнер на біопаливі має піднятися в повітря у наступному році.

Про частковий перехід на біопаливо зі сміття в майбутньому обіцяла і італійська Alitalia.

У листопаді 2009 року відбувся демонстраційний політ Boeing-747, який використовував 50% біопалива змішаного із звичайним авіаційним гасом. Це був перший випадок, коли біопаливо використовувалося для перевезення пасажирів на авіатранспорті.

Читайте також:

Перший в світі літак на біопаливі перетнув Атлантику

Між Парижем і Амстердамом курсуватимуть літаки на соняшниковій олії

McDonald's вироблятиме біопаливо

Американський винищувач подолав звуковий бар'єр на паливі з грибів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: