Азаров: за 2010 рік економіка виросла на 4,1%

За словами Азарова, незважаючи на задоволеність такими показниками, уряд зазначає, і наявність проблем, які пов'язані, перш за все, з необхідністю виплати боргів.

Згідно з новими даними Державної служби статистики України, за 2010 р. валовий внутрішній продукт (ВВП) виріс на 4,1%.

Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров в рамках круглого столу "2025 р. - нові демографічні виклики для України".

"Сьогодні Державна служба статистики по новому провела оцінку показника ВВП. Заздалегідь він виріс за 2010 р. на 4,1%. Раніше були оприлюднені показники інфляції до промвиробництва. У цілому всі ці прогнози збіглися з тими, які були закладені урядом у бюджеті, в прогнозах макроекономічного розвитку"- заявив Азаров.

За словами Азарова, незважаючи на задоволеність такими показниками, уряд зазначає, і наявність проблем, які пов'язані, перш за все, з необхідністю виплати боргів.

"Уявіть собі, нам у цьому році треба віддати 88 млрд грн. Якби ці гроші ми пустили на розвиток країни - який би приріст ми отримали по ВВП. Це половина капітальних вкладень. Можете собі уявити, якщо б ми не з боргами розраховувалися, не віддавали не зрозуміло для чого взяті борги, а напрявляли б ці гроші на розвиток - ми отримали б в 2011 р. приріст як мінімум тільки за рахунок цих ресурсів порядку 5-6%"- повідомив Азаров.

За його словами, на сьогоднішній день українська економіка відновлюється дуже складно через тих втрат і збитків які були нанесені економіці раніше.

Нагадаємо, вчора, 19 січня, президент Віктор Янукович зазначив, що за підсумками 2010 р. зростання ВВП України склав близько 5%.

Читайте також:

СБ: українська економіка відновлюється, але повільно

НБУ оцінив зростання економіки в 2010 році у 4,5%

За рік Україна має віддати кредиторам 88 мільярдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: