Київ розраховує на 80 мільярдів євро інвестицій

Київ розробив проект стратегії розвитку до 2025 року. За планами КМДА іноземці інвестують у місто більше 80 мільярдів євро.

Київська міськдержадміністрація (КМДА) представила керівництву країни проект стратегії розвитку столиці до 2025 року.

Документ передбачає збільшення ВВП міста, розширення житлового фонду, залучення 82 млрд євро іноземних інвестицій, поліпшення транспортної та інженерної інфраструктури, розвиток туризму, пише Комерсант-Україна.

Президент Віктор Янукович схвалив ініціативу столичної влади і доручив винести стратегію на громадське обговорення.

Розробку документу столична влада почала в лютому. Тематичні блоки стратегії стверджувала спеціально сформована при КМДА громадська рада.

Для зменшення обсягу шкідливих викидів і зносу інженерних мереж, повідомив Олександр Попов, тільки в каналізаційно-водопровідне господарство столиці буде потрібно вкласти 4 млрд євро.

До 2025 року в КМДА сподіваються збільшити середньорічний приріст ВВП з 5,7% до 6,5% і залучити в місто 82 млрд євро прямих зарубіжних інвестицій. Для цього київська влада має намір спростити дозвільну систему, побудувати кілька ділових центрів і допомогти розвитку галузей економіки, що роблять найбільший вплив на зайнятість населення. Згідно з проектом до 2025 року Київ щорічно повинні відвідувати 2,6 млн туристів.

Читайте також:

Януковича захистили від киян на Хрещатику парканом

Київ візьме у борг 300 мільйонів доларів

За якістю життя Київ суттєво відстає від Праги та Варшави

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: