Молдова скасує мита на українську горілку

Україна і Молдова домовилися про зменшення кількості вилучень з режиму вільної торгівлі між двома країнами.

Українська горілка незабаром знову ввозитиметься в Молдову безмитно, що дозволить вітчизняним горілчаним компаніям наростити об'єми експорту в республіку, потіснивши російську продукцію.

Ця домовленість разом із спрощенням експорту українського металобрухту буде включена в нову редакцію договору про зону вільної торгівлі між країнами СНД, пише "КоммерсантЪ-Украина".

Україна і Молдова домовилися про зменшення кількості вилучень з режиму вільної торгівлі, повідомили в посольстві Молдови в Україні за підсумками візиту 28 січня в Київ чиновників молдовського Мінекономіки.

Ці домовленості будуть включені в текст нової редакції договору про зону вільної торгівлі між країнами СНД, підписання якого очікується в лютому. Нагадаємо, після ратифікації в 2010 році парламентами двох країн Протоколу між Кабінетом міністрів України і урядом Республіки Молдова про виключення з режиму вільної торгівлі з режиму вільної торгівлі був вилучений імпорт в Україну цукру, насіння цукрового буряка і етилового спирту. У свою чергу Молдова не може вільно ввозити з України цукор, етиловий спирт, шкури, феросплави, відходи, лом чорних і кольорових металів.

Основним досягненням переговорів стало виключення зі списку вилучень групи 2208 (етиловий спирт з концентрацією менше 80°, лікери і інші спиртомісткі напої), що включає горілку і коньяк.

Відміна мит зрівняє українську горілку з російською, такою, що ввозиться в Молдову безмитно.

Читайте також:

В Україні подорожчає спирт, але не горілка

"Укрспирт" почав виробляти біопаливо

У київській мерії почали продавати пиріжки по 2 грн та горілку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: