У рейтингу найдорожчих міст світу Москва випередила Лондон та Париж

Найдорожчими містами у світі названо Токіо, Москву і Гонконг. Серед європейських міст Москва залишається містом з найвищими ставками оренди.

Згідно з рейтингом британської компанії ECA international, найдорожчими містами світу в 2010 році стали Токіо, Москва, Гонконг, Лондон, Сінгапур, Каракас, Абу Дабі, Богота, Сан-Франциско і Женева, повідомляє Les Echos.

Серед європейських міст Москва залишається містом з найвищими ставками оренди. У 2009 році через фінансову кризу укупі зі скороченням числа експатів в російській столиці вартість оренди знизилася на 25%.

"У 2010 році була зафіксована зміна цієї тенденції: вартість найму житла зросла на 30% ", - цитує видання доповідь ECA. Оренда трикімнатної квартири середнього розміру обійдеться в Москві в 2740 євро на місяць.

За Москвою в списку найдорожчих європейських міст йдуть Лондон, Женева, Париж і Стамбул: тут вартість оренди в середньому підвищилася на 5% і становить 1050 євро на місяць за трикімнатну квартиру.

У той же час орендні ставки в Афінах, Бухаресті, Мадриді і Будапешті знизилися, зазначається в дослідженні.

2009 року згідно з рейтингом Cost of Living найдорожчими містами світу для проживання іноземних громадян визнано японські Токіо та Осаку.

Читайте також:

Львів визнано найкращим містом для життя в Україні

Київ на 46 місці в світі за рівнем вартості житла

Найбільш комфортним містом світу визнали Ванкувер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: