Volkswagen планує стати головним автовиробником світу

Німецький автовиробник Volkswagen хоче за допомогою величезних інвестицій стати світовим лідером із випуску машин.

Німецька компанія по виробництву автомобілів Volkswagen AG розробила план інвестицій на найближчі п'ять років. Основна мета - стати найбільшим автовиробником поточного десятиліття, обігнавши при цьому General Motors і Toyota.

На сьогодні Volkswagen вже є найбільшим автовиробник в Європі, і планує продати більше 10 млн автомобілів до 2018 року. Впродовж наступних п'яти років компанія планує вкласти 62,4 млр. євро у будівництво заводів, розвиток виробничих процесів і науково-дослідних розробок, пише ЛІГАБізнесІнформ.

Китайські підрозділи також планують нарощувати виробництво, підрозділи Volkswagen в Шанхаї і FAW - Volkswagen Automotive інвестують додаткові 14 млрд євро в 2012-2016 роках.

Як повідомили аналітики ринків цінних паперів X-Trade Brokers Ukraine, акції компанії на фондовій біржі торгуються в районі 112 євро/акцію при середньому денному об'ємі 1,816 млн акцій. Враховуючи поточний план інвестицій і характер торгів, експерти прогнозують ріст вартості активів компанії до 130-133 євро/акцію.

Читайте також:

Volkswagen передумав об'єднуватися з Porsche

Volkswagen придбав 49,9% акцій Porsche

Volkswagen інвестує мільярд євро в поновлювані джерела енергії

Українці купили у серпні рекордну кількість автомобілів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: