Playboy переходить у 3D

Наступний номер журналу вийде з 3D-розворотом. Засновник Playboy Х'ю Хефнер мріяв про стереокартинку в журналі більше 50 років.

Червневий номер журналу Playboy вийде з 3D-розворотом і відповідними окулярами.

"Що люди найбільше хотіли б бачити в 3D? - Поставив риторичне питання засновник Playboy-бізнесу Х'ю Хефнер і тут же відповів: - оголених дам!"

Хефнер не приховує, що сподівається отримати вигоду з популярності 3D-фільмів на зразок "Аватара" і "Як приручити дракона". "Я не великий шанувальник 3D. Я живу нормальним життям, часто ходжу в кіно, і двох вимірів мені цілком достатньо".

Мардж Сімпсон в Playboy
Мардж Сімпсон на обкладинці Playboy
Кілька місяців тому журнал помістив на обкладинці та центральному розвороті героїню відомого мультфільму Мардж Сімпсон. "У нинішніх умовах необхідно зробити так, щоб обкладинка викликала сенсацію в газетному кіоску", - пояснив головний редактор журналу Джиммі Йеллінек.

Х'ю Хефнер готовий говорити про це без кінця: "Це один із прикладів того, наскільки книги і журнали відрізняються від комп'ютерного зображення. Ви можете тримати їх у руках, зберігати, ховати під матрац, як це робив тато у вашому віці".

Виявляється, стереокартинка була мрією Хефнера з того самого часу, коли він заснував журнал, тобто з 1950-х років. Він навіть найняв фотографа, але відмовився від затії, дізнавшись, скільки це буде коштувати.

Спонсорує проект телекомпанія HBO, роблячи це задля реклами серіалу "Справжня кров".

Playboy стурбований залученням нових читачів, особливо молодих, адже тираж падає катастрофічно - з 3,5 млн у 2006 році до 1,5 млн сьогодні.

Читайте також:

На телеканалі Disney замість Міккі Мауса дітям показали еротику

У Британії випустили еротичний журнал з малюнками для сліпих

Модель Playboy вимагає заборонити рекламу горілки

Порнофільми зніматимуть у 3D

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: