Більше 7 мільйонів британців грають на дорогах у "перегони зі смертю"

7,2 млн британців зізналися, що на автомагістралях грають у "перегони з навігатором", що змушує їх порушувати правила і перевищувати швидкість.

У Британії набирає популярності нова небезпечна розвага – "перегони з навігатором". В цій смертельно небезпечній грі беруть участь понад 7 мільйонів водіїв.

Мета гри - прибути в місце призначення швидше, ніж вирахував ваш GPS-навігатор, пише Daily Mail.

"Прогнози навігатора засновані на обмеженні швидкості, тому потенційний переможець повинен або перевищити дозволену швидкість, або нерозважливо лавірувати в транспортних потоках", - наголошують журналісти.

Популярність гри ґрунтується на широкому поширенні навігаторів і навігаційних додатків, що працюють на мобільних телефонах.

За даними останнього опитування, 7,2 млн британців - п'ята частина всіх автомобілістів в країні - зізналися, що бавляться "гонками з навігатором".

3 млн 600 тисяч з них зізналися, що за останній рік перевищували при цьому швидкість, 144 тис. - в тому, що зіткнулися з іншим автомобілем, 216 тис. - що мали зіткнення з бордюром, а 161 тис. - в тому, що під час гри робили знаки іншим водіям, переконуючи їх поквапитися.

І, нарешті, 1,2 млн гонщиків зізналися, що заради економії часу проїжджають на жовте світло.

Тим часом, згідно з офіційною статистикою, час, який британці витрачають на дорогу, з середини 1990-х років збільшився на 12%.

Щоправда, в розрахунках враховані не тільки поїздки, а й піші переходи. У 2010 році британець в середньому витрачав на одну поїздку або перехід пішки 22,9 хвилини, а не 20,4 хвилини, як раніше. А от загальна кількість поїздок (в середньому) знизилася - всього 960 поїздок на рік.

Цікаво, що британські жінки здійснюють більше поїздок, ніж чоловіки, але чоловіки їздять на більш далекі відстані.

Читайте також:

Жінка просиділа 20 годин в машині, яка балансувала на краю прірви (відео)

Британці вигадали нову божевільну розвагу - літати над басейном

Під Києвом п'яний чиновник на Lexus влаштував смертельне ДТП

Тінейджер на Citroen для розваги влаштував перегони з поліцією по "зустрічній" (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: