Forbes склав список "гарячих вакансій" на найближчі 10 років

Forbes назвав найбільш перспективні професії для випускників вишів: зростатиме кількість робочих місць у сфері медицини, комп'ютерних технологій, розробки ігор та он-лайн ЗМІ.

Журнал Forbes оприлюднив список сфер діяльності, де на випускників вищих навчальних закладів чекають "гарячі" вакансії протягом десятиліття, незважаючи на рецесію і високе безробіття в США.

Прогноз був складений Університетом Каліфорнії на основі даних Мінпраці США та інтерв'ю з керівниками провідних компаній.

Значна кількість нових вакансій буде відкриватися у сфері охорони здоров'я - на стику медицини, техніки та законодавства. Ця сфера потребуватиме фахівців, які вміють обробляти комп'ютерні дані різних досліджень і узагальнювати їх у єдину картину. Кількість таких вакансій в сфері інформаційних технологій, на які можуть претендувати інженери, аналітики та фахівці-комп'ютерники, обіцяє вирости на 20% до 2018 року.

Гарні шанси на працевлаштування мають хіміки і біологи, оскільки в США очікується двократне зростання фармацевтичної індустрії до розміру загального обігу в 1,3 трильйона доларів протягом десятиліття. Не залишаться без роботи геронтологи. Адвокатська сфера діяльності, що спеціалізується на медичних питаннях, також залишається на піку вакансій.

Ринку праці потрібні фахівці в області аналізу і обробки даних, оскільки обсяг інформації у світі подвоюється кожні три роки. Комп'ютерні інженери, знайомі з побудовою алгоритмів і статистикою, будуть потрібні для запобігання інтернет-шахрайству, забезпечення комп'ютерної безпеки, для складання прогнозів споживчих настроїв в просуванні товарів і брендів.

Кількість вакансій для інженерів-програмістів подвоїться вже цього року.

Затребуваними на ринку праці опиняться і журналісти, але не традиційних ЗМІ, де триватиме хвиля скорочень, а для різних новинних веб-проектів з мультимедійними елементами, а також для соціальних мереж. Комп'ютерні навички та вміння писати якісний контент - ось що відрізняє таких журналістів нової формації.

Бурхливо розвивається ніша мобільних пристроїв, де потрібні фахівці з розробки та дизайну ігор, складання графіків, діаграм та інших візуальних програм розважального напрямку.

Розвинені економіки будуть розширювати такі сфери діяльності, як впровадження "зелених" технологій, вивчення і захист морського різноманіття, забезпечення безпеки праці.

Перспективною на найближче десятиліття залишиться професія перекладача, що володіє англійською та іспанською мовами, а також викладачів англійської мови як іноземної.

Гарна перспектива знайти роботу збережеться для педагогів, яким належить навчати не дітей, а дорослих.

Читайте також:

Мігрантів зобов'язали платити за право працювати в Росії

"Професії майбутнього", які виникнуть у найближчі 20 років

Професію банкіра визнали найбільш шкідливою та збитковою

Безробіття в США несподівано зросло до 9,9%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: