Людину-павука затримали за незаконну трудову діяльність (відео)

Відомий завойовник висотних будівель, француз Ален Робера зробив сходження на 33-поверховий хмарочос в центрі Джакарти. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

За новим сходженням спостерігали сотні мешканців індонезійської столиці. Коли Робер збирався розпочати новий підйом на іншу будівлю був затриманий.

За словами представника поліції, громадянина Франції можуть звинуватити не лише в порушенні громадського порядку, але і в тому, що він в'їхав в країну не по робочій, а по туристичній візі, хоча його сходження оплатив тижневик Jakarta Globe.

Людина-павук зробив більше 70 сходжень на висотні будівлі по всьому світу. Оскільки Ален Робер зазвичай здійснює сходження без дозволу влади, його заарештовували декілька десятків разів в різних країнах світу, за що він і був внесений до Книги рекордів Гіннесу.

Сходження Алена Робера у всьому світі привертають увагу ЗМІ. Серед об'єктів, які він підкорив, значаться: головний офіс IBM, готелі Hilton, Framatome (енергетичний гігант Франції), Петронас в Куала-Лумпурі.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: