На кордоні Сербії та Косово невідомі спалили КПП та прогнали прикордонників

Невідомі люди в масках закидали адміністративні будівлі пляшками із запальною сумішшю. Прикордонники змушені були відсупити.

Близько 50 осіб увечері в середу, 27 липня, спалили контрольно-пропускний пункт Ярині на кордоні Сербії та Косово.

Молоді люди в масках, що підійшли до КПП з боку міста Косовська Мітровіца, закидали адміністративні будівлі пляшками із запальною сумішшю. Підпалені будівлі через деякий час були зруйновані бульдозером.

На час нападу прикордонники, які перебували на КПП, були змушені відступити в населений пункт Рудниця, що знаходиться в декількох кілометрах на північ від Ярина на сербській території.

Натовп, що штурмував КПП, вдалося розігнати силами місії НАТО в Косово (KFOR). Військові, як повідомляється, прибули на місце інциденту на бронетранспортерах.

Відомостей про потерпілих в результаті нападу на Ярині немає. За деякими даними, по дорозі до Ярині було побито кількох репортерів, які прямували до кордону з боку міста Лепосавич, розташованого в Косово.

Президент Сербії Борис Тадич засудив напад на Ярині, закликавши жителів прикордонних територій до мирного співіснування.

Нагадаємо, прикордонні пункти Ярині і Брняк були повністю зруйновані в лютому 2008 року сербами, які протестують проти проголошення незалежності Косово. Через кілька днів КПП були відновлені за участю солдатів НАТО.

В даний час на півночі Косово проживають 60 тисяч сербів. Вони не визнають суверенітету краю і вважають своєю столицею Белград.

Читайте також:

Президентом Косово стала жінка-поліцейський

Білоруські протестувальники перекрили КПП на кордоні з Польщею

Сербія заявила, що ніколи не визнає незалежності Косова

ВідеоНа кордоні Сербії та Косово невідомі спалили КПП та прогнали прикордонників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: