Обвинувачуваних у справі про пожежу в Пермі переведуть до московського СІЗО

Власника клубу "Хромая лошадь" Анатолія Зака і головного державного інспектора Пермського краю з пожежного нагляду Володимира Мухутдінова переводять до Москви.

Головне управління СКП РФ ухвалив рішення про переведення двох обвинувачуваних у справі про пожежу в Пермському клубі "Хромая лошадь" в слідчий ізолятор Москви.

З Пермі до столиці будуть переведені власник клубу Анатолій Зак і головний державний інспектор Пермського краю з пожежного нагляду Володимир Мухутдінов.

Переведення обвинувачених до столиці необхідне для забезпечення об'єктивності розслідування, пояснили в СКП РФ. Інші фігуранти справи про пожежу поки залишаються в СІЗО Пермі.

Кримінальні справи за фактом пожежі в клубі були заведені на головного державного інспектора Пермського краю з пожежного нагляду Володимира Мухутдінова, інспектора відділу Держпожнагляду по Ленінському району Пермі Наталю Прокоп, а також співвласника клубу Анатолія Зака, арт-директора клубу Олега Феткулова, виконавчого директора Світлану Єфремову, а також директора піротехнічної компанії Сергія Дербенева.

Пожежа в клубі "Хромая лошадь" сталася в ніч на 5 грудня 2009 року. У цей момент в клубі знаходилися не менше 250 відвідувачів та персонал. За останніми даними, в результаті пожежі загинули 152 людини, більше 70 постраждалих все ще знаходяться в клініках Москви та Санкт-Петербурга.

Читайте також:

Помер другий українець, який постраждав від пожежі в Пермі

Через трагедію у Пермі звільнили все пожежне керівництво краю

Путін назвав винних у трагедії в Пермі

Власників клубу, що згорів у Пермі, заарештували на два місяці

ВідеоПожежа в нічному клубі в Пермі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: