Перед масовим вбивством підлітків у Норвегії Брейвік вживав наркотики

У крові норвезького терориста Андерса Брейвіка, жертвами якого стали 77 людей, знайшли сліди заборонених наркотиків.

Перед масової бійнею на острові Утойя норвезький терорист Андерс Берінг Брейвік вживав наркотики.

Сліди заборонених речовин були виявлені у крові Брейвіка, повідомив норвезький прокурор Пааль-Фредрік Крабі. Аналізи у нього взяли одразу ж після арешту 22 липня.

"Брейвік безпосередньо перед нападом вживав незаконні наркотики. Я не можу обговорювати який саме вид наркотиків, але підтверджую факт їх прийому", - сказав прокурор.

ТЕРОРИСТ РОЗСТРІЛЮВАВ ПІДЛІТКІВ ПІД МУЗИКУ З "ВОЛОДАРЯ ПЕРСНІВ"

Адвоката терориста Гейр Ліпперстад уточнив, що "результати є неповними, але Брейвік вже підтвердив, що перед терактом вживав "коктейль з ліків".

Слід нагадати, що у своєму маніфесті, опублікованому за кілька годин до теракту, Брейвік закликав "триматися подалі" від наркотиків, але зізнавався, що приймає стероїди, щоб "підтримувати себе у формі".

Як підтвердили експерти в поліції, анаболічні стероїди для нарощування м'язової маси містять велику кількість тестостерону, який робить людей значно агресивнішими.

Склавши психологічний портрет 32-річного Брейвіка, психіатри дійшли висновку, що він "типовий нарцис із садистськими нахилами". Офіціальна оцінка його стану буде підготовлена до листопада.

Зараз Брейвік перебуває в одиночній камері в'язниці суворого режиму "Іла", яка розташована у колишньому нацистському концтаборі в містечку Берум. Його захисник повідомив, що Брейвік попросив зустрічі з місцевим священиком.

Нагадаємо, подвійний теракт в Норвегії стався 22 липня. Спочатку в урядовому кварталі Осло вибухнув замінований автомобіль, через кілька годин чоловік, одягнутий у поліцейську форму (пізніше з'ясувалося, що це був Брейвік) відкрив стрілянину в молодіжному таборі на острові Утойя. Жертвами стали 77 людей.

Поліція затримала нападника, він зізнався у скоєному, але заявив, що своєї провини не визнає. Зі слів Брефвіка, масовим вбивством він хотів привернути увагу суспільства до проблеми "ісламізації Європи". Свої ідеї Брейвік виклав у так званому маніфесті, який був оприлюднений ним за кілька годин до терактів.

Читайте також:

Брейвік переніс пластичну операцію, щоб бути схожим на арійця

Після терактів у Норвегії вилучили з продажу World of Warcraft

Оприлюднено подробиці, як терорист готувався до масового вбивства у Норвегії

Терорист Брейвік надихався творчістю фон Трієра та Ніколь Кідман

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: