Президент Уганди пообіцяв з'їсти головного опозиціонера

67-річний президент Уганди пригрозив своєму основному політичному супротивнику, що зловить його і "з'їсть як пиріг". Випадки канібалізму серед влади цієї країни уже були.

Знову переобраний на посаду президент Уганди Йовері Кагута Мусевені пообіцяв з'їсти свого політичного опонента Кіззу Бесідже, який висловив сумніви у легітимності виборів глави держави.

Коментуючи критику Бесідже з приводу результатів виборів, Мусевені заявив: "Ми його зловимо і з'їмо як пиріг".

Звичайно, таку обіцянку він дав згаряча і вона має більше метафоричний сенс. Але слід зазначити, що канібалізм у політичній верхівці Уганди дійсно мав місце. Так, з відомих історії випадків - президент Іді Амін, який правив країною в 1971-1979 роках. Поширена версія, що Амін, якого вважали найбільш кривавим диктатором в Африці, регулярно харчувався людською плоттю, з'їдаючи своїх політичних супротивників.

Офіційні підсумки виборів глави держави в Уганді були оприлюднені 20 лютого. Переміг Мусевені, який заручився підтримкою 68% угандійських виборців. За опозиціонера Бесідже проголосували 26%.

Кізза Бесідже
AFP
Кізза Бесідже
Після публікації даних ЦВК Кізза Бесідже виступив зі зверненням до нації, в якому оголосив вибори нелегітимними. Він закликав угандійців скинути Мусевені і провести в країні нові вибори.

Мусевені, зі свого боку, пригрозив ув'язнити будь-кого, хто спробує оскаржити результати президентських виборів. Він також застеріг опозицію Уганди від організації масових акцій протесту, на зразок тих, що тріумфально пройшли в Тунісі та Єгипті.

Йовері Кагута Мусевені, якому зараз 67 років, утримує владу в Уганді останні 25 років. Слід зазначити, що на президентських виборах 2001 і 2006 років Мусевені також змагався з Кіззою Бесідже. Останній незмінно зазнавав поразки, після чого традиційно потрапляв під арешт, але незабаром виходив на волю.

Читайте також:

67-річний президент Уганди став зіркою хіп-хопу (відео)

Румунські відьми прокляли уряд, який зобов'язав їх платити податок

Екс-президент Ліберії постав перед судом за зґвалтування та канібалізм

Перші європейці були канібалами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: