Родичів Ходорковського місяць не пускатимуть до нього в колонію

Ходорковського розподілили в дев'ятий загін колонії. Найближче побачення з рідними екс-мільярдер отримає не раніше серпня.

Колишній глава ЮКОСу Михайло Ходорковський, який отримав 13 років колонії за розкрадання нафти та відмивання виручки, розподілений в дев'ятий загін виправної колонії № 7 міста Сегежа Карелії. Побачитися з сім'єю Ходорковський зможе не раніше, ніж за місяць.

"Наприкінці минулого тижня вийшов з карантину і розподілений в дев'ятий загін. Побачитися з сім'єю Ходорковський у найближчий місяць не зможе, побачення буде, швидше за все, у серпні. Там єдине приміщення для тривалих побачень на всю колонію, а в колонії 1340 осіб", - прокоментував ситуацію адвокат засудженого Вадим Клювгант.

Хамовницький суд Москви в кінці 2010 року засудив Ходорковського і Лебедєва до 14 років колонії кожного по звинуваченню в розкраданні нафти і відмиванні грошей.

З урахуванням вироку від 2005 року по першій справі, за яким Ходорковський і Лебедєв були засуджені на вісім років позбавлення волі, і проведеного в ув'язненні часу термін їх покарання закінчується в 2017 році.

24 травня Мосміськсуд пом'якшив покарання на один рік, і тепер Ходорковський і Лебедєв вийдуть на волю в 2016 році.

Читайте також:

Ходорковський приїхав в нову колонію на білому автозаку і потрапив у немилість місцевих

Стало відоме нове місце ув'язнення Платона Лебедєва

На зоні Ходорковського відправили кочегарити і ремонтувати труби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: