Іспанська Каталонія заборонила кориду

Каталонія стала першим регіоном материкової Іспанії, де вирішили заборонити кориду - "жорстоку і неприпустиму традицію" в сучасному суспільстві.

Каталонія стала першим регіоном материкової Іспанії, де заборонили кориду. Відповідний законопроекту середу, 28 липня, схвалив каталонський парламен.

За повну заборону традиційної іспанської розваги в автономній області, починаючи з 2012 року, проголосували 68 депутатів, проти висловилися 55, дев'ять парламентаріїв утрималися.

Єдиним іншим регіоном Іспанії, де заборонена корида, є Канарські острови.

Протягом останніх семи місяців питання про заборону кориди активно обговорювалося в парламенті Каталоні. Ініціаторами законопроекту виступили правозахисники, які стверджують, що корида - традиція жорстока і неприпустима в сучасному суспільстві, а більшість глядачів на виставах у Каталонії становлять туристи.

Голосування було закритим, оскільки дві основні фракції каталонського парламенту пішли на незвичайний крок і офіційно дозволили своїм членам голосувати, ґрунтуючись виключно на власній думці.

У свою чергу захисники кориди нагадують, що в цій індустрії по всій країні працюють тисячі людей, і заборона на проведення боїв биків може залишити цих людей без засобів до існування.

Нагадаємо, наприкінці травня повідомлялося, що в Мадриді під час кориди на арені Las Ventas бик проштрикнув рогом підборіддя матадору Хуліо Апарісіо.

Читайте також:

Матадор-боягуз утік від бика на початку кориди (відео)

12-річний мексиканець став наймолодшим тореадором

На світ з'явився перший клонований бойовий бик

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: