Іспанська Каталонія заборонила кориду

Каталонія стала першим регіоном материкової Іспанії, де вирішили заборонити кориду - "жорстоку і неприпустиму традицію" в сучасному суспільстві.

Каталонія стала першим регіоном материкової Іспанії, де заборонили кориду. Відповідний законопроекту середу, 28 липня, схвалив каталонський парламен.

За повну заборону традиційної іспанської розваги в автономній області, починаючи з 2012 року, проголосували 68 депутатів, проти висловилися 55, дев'ять парламентаріїв утрималися.

Єдиним іншим регіоном Іспанії, де заборонена корида, є Канарські острови.

Протягом останніх семи місяців питання про заборону кориди активно обговорювалося в парламенті Каталоні. Ініціаторами законопроекту виступили правозахисники, які стверджують, що корида - традиція жорстока і неприпустима в сучасному суспільстві, а більшість глядачів на виставах у Каталонії становлять туристи.

Голосування було закритим, оскільки дві основні фракції каталонського парламенту пішли на незвичайний крок і офіційно дозволили своїм членам голосувати, ґрунтуючись виключно на власній думці.

У свою чергу захисники кориди нагадують, що в цій індустрії по всій країні працюють тисячі людей, і заборона на проведення боїв биків може залишити цих людей без засобів до існування.

Нагадаємо, наприкінці травня повідомлялося, що в Мадриді під час кориди на арені Las Ventas бик проштрикнув рогом підборіддя матадору Хуліо Апарісіо.

Читайте також:

Матадор-боягуз утік від бика на початку кориди (відео)

12-річний мексиканець став наймолодшим тореадором

На світ з'явився перший клонований бойовий бик

ВідеоІспанська Каталонія заборонила кориду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: