Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кенії із заповідника утік лев-людожер і з'їв жінку

Лев-людожер утік із заповідника з допомогою слонів. Він уже загриз 58-річну місцеву мешканку, від нещасної залишився лише обгризений череп.

Рейнджери зі Служби охорони дикої природи Кенії розшукують самця лева, який втік із заповідника і загриз 58-річну жінку, залізши в її будинок.

Інцидент стався в районі Ніахуруру, приблизно у 180 км на північ від столиці Найробі. Як виявилося, втекти леву "допомогли" слони, які зруйнували огорожу заповідника. Хоча крізь паркан було пропущено електричний струм, це не завадило товстошкірим гігантам.

Невдовзі лева помітили мешканці місцевого селища. Щонайменше одна жінка стала жертвою хижака: він заліз до її будинку і від власниці залишився лише обгризений череп. Біля нього шоковані родичі загиблої знайшли також кілька кісток, шматки одягу і рване взуття.

Поки рейнджери шукають лева, місцеві мешканці влаштували мирну демонстрацію, вимагаючи захистити їх від диких тварин. За їхніми словами, випадки вторгнення слонів на ферми широко поширені, вони псують огороди, а тепер чергова втеча із заповідника завершилася смертю людини.

Нагадаємо, ще один шокуючий випадок з нападом дикого хижака трапився напередодні в Індії. До одного із селищ випадково забіг леопард і, перш ніж його встигли приспати транквілізаторами, накинувся на шістьох працівників служби лісової охорони. В результаті ніхто не постраждав, але очевидці зробили надзвичані фотографії інциденту, на одній з яких, зокрема, видно, як хижак сидить просто на спині у людини.

Читайте також:

В Індії дикий леопард покалічив шістьох лісників

У Сибіру ведмеді нападають на туристів, уже шість жертв

Науковці розгадали таємницю акул-людожерів

В Африці зграя левів загризла туриста, коли той приймав душ

Залиште свій коментар

Вибір редакції