У Колумбії повстанці підірвали нафтопровід

"Революційні збройні сили Колумбії", які ведуть війну з урядом за соціальну справедливість, підірвали головний нафтогін країни.

У Колумбії члени повстанської організації "Революційні збройні сили Колумбії" (РЗСК) підірвали у суботу, 26 лютого, головний нафтопровід країни неподалік від кордону з Венесуелою. Про це повідомляє місцева влада.

У результаті інциденту була пошкоджена ділянка нафтопроводу Cano Limon Covenas, розташованого у провінції Норте-де-Сантандер у районі річки Кататумбо.

За наявними даними, у неділю на поверхні річки утворилася п'ятикілометрова нафтова пляма, що загрожує місцевій флорі і фауні. На місці події працюють рятувальні бригади. Необхідності оголошувати надзвичайний стан немає.

Інші обставини не уточнюються.

Нагадаємо, організація "Революційні збройні сили Колумбії" була заснована у 1964 році як військове крило Комуністичної партії Колумбії. З того часу повстанці ведуть війну з урядом за побудову "Нової Колумбії" і "суспільства соціальної справедливості і рівності".За останні дев'ять років їх чисельність скоротилася у два рази - до 8 тисяч чоловік.

Одним з джерел доходів бойовиків вважається торгівля наркотиками. США і Євросоюз внесли РЗСК до списку терористичних організацій.

Читайте також:

У Колумбії конфіскували підводний човен наркоторговців

Брата президента Колумбії засудили до семи років в’язниці

Президент Колумбії пообіцяв подумати про легалізацію наркотиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: