Ув'язнений Кучма розповів про напад на Ходорковського

Колишній ув'язнений Олександр Кучма зізнався, що напав на екс-главу "ЮКОСа" Михайла Ходорковського під тиском.

Колишній ув'язнений Краснокаменської колонії Олександр Кучма, який в 2006 році напав з ножем на Михайла Ходорковського, зізнався, що зробив цей вчинок під тиском.

Ув'язнений Кучма напав на Ходорковського в ніч проти 14 квітня 2006 року. Бізнесмен отримав поранення лівого крила носа, і йому наклали декілька швів. Кримінальна справа проти Кучми порушена не була, оскільки Ходорковський відмовився писати заяву про злочин.

"Ходорковського привели з зашитим носом. У нього ніс був такого темно-синього кольору. У пластирі. І він мене запитав: Кучма, навіщо ви так? Я сказав: від безвиході", - розповів колишній в'язень, який зараз працює зварником.

При цьому, хто примусив його до такого вчинку Кучма повідомити відмовився. За його словами, він розповість всі подробиці тільки за винагороду і з застосуванням "детектора брехні". Кучма заявив, що гроші йому потрібні на лікування, оскільки його здоров'я похитнулося за час відбування семирічного терміну.

За гроші він також готовий розповісти подробиці по своєму позову до Ходорковського. У 2009 році Кучма звернувся у Міщанський районний суд Москви з вимогою стягнути з екс-глави "ЮКОСа" півмільйона рублів за сексуальні домагання. Як заявив Кучма, той позов був повністю сфальсифіковано. "Можу чесно сказати, що я різав Ходорковського не по своїй волі. І можу сказати, що до суду я на нього не подавав", - сказав він.

Ще в 2009 році "Коммерсант" припускав, що звернення до суду не могло бути підготовлено Кучмою самостійно, оскільки його текст був набраний на комп'ютері і написаний без помилок, хоча у позивача немає навіть середньої освіти.

Михайло Ходорковський потрапив в Краснокаменську колонію у вересні 2005 року. Бізнесмен був засуджений до восьмирічного терміну за економічні злочини. У колонії він провів трохи більше року, після чого його перевели до СІЗО, тому що Ходорковському висунули нові звинувачення. У грудні 2010 року Хамовнічеський суд Москви дав бізнесменові 13,5 років ув'язнення.

Читайте також:

Ходорковський порівняв "юриста Путіна" з "бандитом Сталіним"

Ходорковський написав Мєдвєдєву листа про тотальний занепад Росії

Ходорковський пожалів Путіна і побажав йому любові "не тільки від собак"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: