В Австрії помер один з найбільш розшукуваних нацистів

У будинку для людей похилого віку в Австрії помер Мілівой Аснер, який у роки Другої світової війни очолював хорватську поліцію і брав участь у вбивствах сербів, євреїв і циганів.

У будинку для людей похилого віку в Австрії помер 98-річний Мілівой Аснер - один з найбільш розшукуваних нацистських злочинців.

У роки Другої світової війни Аснер очолював хорватську поліцію і, за версією слідства, брав участь у масових вбивствах сербів, євреїв і циганів.

З 2006 року Аснер проживав в місті Клагенфурт в австрійській Карінтії. Влада Хорватії неодноразово намагалися домогтися його екстрадиції на батьківщину, щоб висунути йому обвинувачення. Проте австрійська сторона щоразу відмовляла, посилаючись на погане самопочуття і старече недоумство Аснера.

При цьому в 2008 році журналісти британського таблоїду The ​​Sun помітили Мілівоя Аснера з дружиною на чемпіонаті Європи з футболу, який проводився на території Австрії і Швейцарії.

У списку найбільш розшукуваних злочинців за версією американської правозахисної організації Центру Симона Візенталя (SWC) Аснер посідав четверте місце.

На першому місці в списку - Аріберт Хайм, якого підозрюють у вбивстві сотень в'язнів концтабору Маутхаузен, де він працював лікарем. Друге місце посідає уродженець Київської області Джон (Іван) Дем'янюк, якого звинувачують у пособництві нацистам під час роботи охоронцем в концтаборі Треблінка. На третьому місці - колишній офіцер угорської жандармерії Шандор Кепіро, якого вважають причетним до вбивства більше тисячі жителів Сербії.

Варто зауважити, що Дем'янюк уже засуджений судом Мюнхена до п'яти років позбавлення волі. Проте через похилий вік обвинуваченого було звільнено у залі суду. Наразі Дем'янюка поселили в будинку для людей похилого віку в курортному містечку Бад Файльнбах в Альпах.

Читайте також:

У Німеччині помер автор "списку Шиндлера"

Засудженого за нацистські злочини Дем'янюка поселили на курорті в Альпах

Папа Римський зізнався, що був членом нацистської організації

У Німеччині розкрили істинні плани Гітлера щодо нападу на СРСР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: