Євросоюз посилив санкції відносно КНДР

Дане рішення прийняте в результаті щорічного перегляду списків осіб та організацій, які підпадають під санкції у зв'язку з їхньою участю у північнокорейській ядерній, ракетній та інших програмах і видах діяльності.

Рада міністрів ЄС із закордонних справ шляхом письмової процедури обновила у середу, 23 грудня, список керівних осіб і організацій КНДР, який був предметом санкцій з боку Євросоюзу, йдеться у комюніке Ради ЄС.

У комюніке наголошується, що до цього списку ще "додано одну людину і шість організацій".

Дане рішення прийняте в результаті щорічного перегляду списків осіб та організацій, які підпадають під санкції у зв'язку з їхньою участю у північнокорейській ядерній, ракетній та інших програмах і видах діяльності, що мають відношення до зброї масового знищення.

Санкції включають заборону на видачу віз на в'їзд до країн ЄС і заморожування активів у банках на території Євросоюзу.

Комюніке уточнює, що це рішення дозволяє обмежувати фінансові та торговельні операції з КНДР, особливо пов'язані з озброєннями або матеріалами, які можуть бути використані для програм зброї масового знищення.

Як відомо, у четвер, 23 Південна Корея грудня, почала масштабні навчання зі стрільбою бойовими снарядами у сухопутного кордону з КНДР.

Навчання біля міста Пхочхон проводяться в момент різкого загострення відносин Південної та Північної Корей, спровокованого обстрілом острова Енпхендо.

23 листопада в результаті обстрілу цього південнокорейського острова артилерією КНДР загинули чотири людини, близько 20 отримали поранення. КНДР тоді оголосила, що відкрила вогонь по острову у відповідь на постріли з боку Південної Кореї, що проводила в районі Енпхендо військові навчання. Південна Корея, у свою чергу, заявляє, що першою обстріл почала КНДР.

Крім сухопутних навчань у Пхочхон, Міноборони Південної Кореї з 22 по 26 грудня проводить морські маневри біля узбережжя КНДР, у яких задіяні шість кораблів.

Нагадаємо, у понеділок, 20 грудня, Південна Корея, незважаючи на погрози з боку КНДР, провела навчальні артилерійські стрільби біля прикордонного острова Йонпхендо.

Читайте також:

Південна Корея почала біля кордону КНДР навчання з бойовими стрільбами

Артилерія КНДР обстріляла південнокорейський острів

КНДР пригрозила обстріляти різдвяну ялинку Південної Кореї

КНДР подобрішала і не буде відповідати на "провокації Сеула"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: