Дівчина, яка продала свою цноту на аукціоні, заплатить 50% податків

Дівчина, яка продала свою невинність на аукціоні, може віддати половину суми на сплату податків. Німецькі податківці зацікавились цією ситуацією.

18-річна румунка Аліна Перча, яка продала свою невинність на інтернеті-аукціоні за 10 тис. євро, може втратити половину отриманих грошей. Річ у тому, що незвичайна угода відбувалась в Німеччині, де податок на доходи від проституції складає 50%.

Після закінчення торгів студентка провела вихідні з якимсь 45-річним італійським бізнесменом у фешенебельному готелі у Венеції. За умовами угоди, пара займалася сексом без контрацептивів. Заповзятлива румунка розповіла, що кавалер їй сподобався, він виглядав молодшим за свої роки.
"Він сказав, що хотів би зустрітися знову, і я погодилася, - повідала студентка. - Сподіваюся побачити його знову, і наступного разу йому вже не доведеться платити".

Податкова служба визнала "аукціон" просто сексом за гроші. Чиновники пояснюють, що йдеться не про моральну, а про фінансову сторону питання.
"Проституція в Німеччині не злочин, на відміну від несплати податків", - вказують німецькі бюрократи.

Аліна Перча в даний час здобуває в Німеччині вищу освіту. Студентська віза дозволяє дівчині протягом 90 днів працювати на території ФРН - навіть повією. І якщо навіть назвати те, що трапилось "наданням еротичних послуг", передати частину грошей в казну доведеться, коментує ситуацію експерт в області оподаткування.
"Їй краще було мовчати про цю дивну угоду", - відзначає фахівець.

Можливо, дівчині доведеться віддати більше половини грошей: вона заробила за короткий період значну суму, так що з неї можуть зажадати ще і ПДВ. Даний податок в Німеччині може досягати 19%.
"Коли у нас будуть достовірні цифри, ми зможемо визначити точну суму", - повідомили в податковій службі.

Торгівля власним тілом в Німеччині дозволена з 2001 року. Німецькі повії мають медичну страховку, пенсію і навіть власну профспілку. В той же час закон передбачає покарання за торгівлю людьми або примус до заняття проституцією.

Аліна Перча далеко не перша, хто спробував заробити на продажі своїй невинності з аукціону. Найбільших успіхів на цьому терені добилася американка Наталі Ділан - дівчина стверджує, що чоловіки готові викласти за ніч з нею 3,7 млн доларів.

Відомі і інші подібні випадки. Так, в 2004 році 18-річна британка Розі Рейд продала невинність, щоб заплатити за навчання в університеті. Вона виручила 8,4 тис. фунтів.
"Краще бути повією, ніж закінчити університет з боргами в 15 тисяч", - заявила Рейд журналістам.
А ось італійська фотомодель Рафелла Фіко не стала торгуватися і спробувала продати невинність за чітко встановлену суму - мільйон євро. Поки що невідомо, чи знайшовся на її товар покупець.

Читайте також:

За 10 тисяч євро румунка продала свою цноту з аукціону

Мадонна втратила цноту на задньому сидінні авто

4% американців не робили "цього"

Дослідження сексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: