Комп'ютерні ігри покращують зір

Американські вчені довели, що гра у шутери допомагає розрізняти на 50% більше відтінків сірого кольору .

Чергове дослідження американських учених довело, що комп'ютерні і відеоігри корисні для зору.

На думку фахівців, такі шутери як Counter-strike, Call of Duty і Left 4 Dead допомагають поліпшити контрастну чутливість - здатність людини розрізняти об'єкти, які не сильно відрізняються по рівню яскравості від фону, на якому вони знаходяться.

Всього в дослідженні взяли участь 22 студенти, яких розділили на дві групи. Перші грали в шутери Call of Duty 2 і Unreal Tournament 2004, а другі - в The Sims 2, де гарна реакція не потрібна. Дослідження тривало дев'ять тижнів. За цей час студенти провели за іграми 50 годин.

Вченим вдалося з'ясувати, що в першої групи в середньому на 43% покращала здатність розрізняти відтінки сірого. У студентів, які грали в The Sims 2, подібних поліпшень зафіксовано не було. При цьому наголошується, що люди, які регулярно грають у шутери, розрізняють відтінки сірого на 58% краще, ніж ті, хто іграми не захоплюється.

За словами дослідників, це відбувається тому, що екшни примушують зорову систему людини працювати на межі можливостей. З часом мозок адаптується до нових умов, внаслідок чого зір покращується.

Фахівці відзначають, що надалі ігри можуть стати гарним доповненням до стандартних методів поліпшення контрастної чутливості зору (носіння окулярів або хірургічна операція). Результати, отримані в ході дослідження, можуть допомогти людям, які, наприклад, зазнають труднощів під час управління автомобілем в темний час доби.

Нагадаємо, дослідники спеціальної комісії Internet Safety Technical Task Force прийшли до висновку, що поганий вплив, який Інтернету має на дітей, дуже перебільшений. "Небезпеки, яким неповнолітні піддаються в Інтернеті, складні і багатогранні і, в більшості випадків, мало відрізняються від небезпек, які загрожують їм в реальному світі", - сказано у звіті.

Читайте також:

Греція стала лідером з відключення світла у Годину Землі

З Берлінської стіни стерли поцілунок Брежнєва

Греція стала лідером з відключення світла у Годину Землі

В США невимкнені на ніч комп’ютери щороку обходяться в 2,8 млрд. доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: