Жінка, яка 7 місяців знаходиться у комі, народила дитину

Після аварії жінка впала у кому і досі не прийшла до тями.

У Центральній районній лікарні міста Домодєдово успішно пройшли пологи у жінки, яка сім місяців перебувала в комі. Про це повідомив головний акушер-гінеколог Московської області, доктор медичних наук Олександр Грідчік.

Жінка поступила в Домодєдовську ЦРЛ після важкої автомобільної катастрофи, в результаті отриманих травм вона впала в кому.

Прибулі в Домодєдово нейрохірурги з обласного НДІ імені Володимирського (Моніка) провели ряд операцій, проте жінка не вийшла з вегетативного стану.

Під час гінекологічного обстеження було встановлено, що жінка перебуває на 10 тижні вагітності. Зазвичай у таких ситуаціях проводиться аборт, але, на прохання родичів і з урахуванням стабільного стану пацієнтки, лікарі прийняли рішення зберегти вагітність.

Оскільки після перших пологів у потерпілої був рубець на матці, була обрана єдина можлива тактика ведення пологів у цій ситуації - кесарів розтин.

Операція була успішно проведена в пологовому будинку Домодєдовському ЦРЛ. До будівлі пологового будинку був поданий спеціальний реанімобіль для немовлят, який доставив дитину в обласний перинатальний центр.

Дитина ще потребує уваги лікарів. Тим не менше, медики дають гарний прогноз стану його здоров'я і планують незабаром передати дитину на піклування родичів. Мати продовжує перебувати у вегетативному стані.

Перший випадок народження дитини жінкою, що знаходиться у вегетативному стані, був зафіксований у 80-х роках минулого століття в США.

Читайте також:

Американка ходить вагітна протягом 147 місяців

Віра Брежнєва знову вагітна

У животі маленької дівчинки знайшли близнюка-паразита

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: