Депутати Тягнибока вимагають скасувати російську попсу в поїздах

"Свободівці" вимагають скасувати російську попсу в поїздах, весілля в день Голодомору, а також посилити охорону пам'ятника Бандері у Львові.

ВО "Свобода", яка нині керує львівськими міською та обласною радами, з перших же сесій почала з політичних заяв. Члени націоналістичної партії вимагають посилити охорону пам'ятника Бандері, заборонити російські пісні в потягах і весілля в день Голодомору.

"Свободівці" просять міліцію виставити біля монумента лідеру ОУН постійний патруль, а в річницю з дня його народження, 1 січня (і в усі новорічні свята) охорони, вимагають вони, має бути більше.

Проте у міліції заявляють, що з тих пір, як три роки тому у Львові поставили пам'ятник Бандері, його цілодобово охороняє міліцейський пост.

"Якщо міліції не має біля пам'ятника, то вона чергує в машині неподалік", - сказав начальник прес-центру облміліції Денис Харчук.

Крім того, "Свобода" обурена, що в день пам'яті жертв Голодомору в ресторанах святкували дні народження і весілля.

"Народ здурів: п'янки, гульки. Треба заборонити свята в такі дні", - заявив "свободівець" Іван Гринда.

А його однопартійців з облради розсердила російська попса в поїздах. Депутати пожартували: мовляв, треба скинутися по десятці і купити в потяги диски з українськими піснями.

Варто відзначити, що депутати ВО "Свобода" отримали більшість комісій в міськ-і облраді, в тому числі по землі, майну і фінансів.

При цьому лідер "Свободи" Олег Тягнибок став рядовим членом в самій непрестижній комісії - молодіжної політики та спорту.

Читайте також:

Партія регіонів похвалила Тягнибока за зразковий націоналізм

Луганська ВО "Свобода" саморозпустилася, щоб не проїдати гроші "окупантів"

"Свобода" поскаржилася на політичні репресії

Тягнибок: дії влади призведуть до нового Голодомору

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: