Герман: Замовників вбивства Гонгадзе треба шукати серед живих

Заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман заявила, що замовників вбивства журналіста Георгія Гонгадзе треба шукати серед живих.

Замовників вбивства журналіста Георгія Гонгадзе треба шукати серед живих. Про це в ефірі одного з українських телеканалів сказала заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман. "Ми повинні в Україні судити живих, і шукати живих, тих, хто замовив, і тих, хто привів до цієї страшної трагедії", - зазначила вона.

На її думку, рішення про продовження слідства у цій справі є правильним і мужнім.

"Я рада, що прийняте таке мужнє рішення. Слідство буде продовжено. Хоча, чесно вам скажу, я не зовсім вірю, що будуть названі справжні замовники. Минуло багато років. Сліди позаметалі, кого розстріляли, кого забули, з ким домовилися", - додала Герман.

Мирослава Гонгадзе в свою чергу висловила думку, що "хтось за чимось не устежив", озвучуючи те, що замовником вбивства Георгія Гонгадзе був Юрій Кравченко. "Думаю, що хтось за чимось не встежив. Думаю, що слідчий Харченко, який вів цю справу, все-таки зробив "героїчний" вчинок, незважаючи на всі питання до слідства у нас. Ми будемо подавати клопотання у цій справі. Багато справ закриті неправомірно. Ми будемо оскаржувати всі ці рішення прокуратури, але я думаю, що хтось чогось не догледів і випустив таке рішення ГПУ і я думаю, що вони зараз кусають себе за лікті. І те, що сьогодні прокурата відмовилася приходити в студію на програму, як раз про це і говорить, вони не знають, як пояснити своє рішення ", - зазначила Мирослава Гонгадзе.

Вона сподівається, що в судовому процесі у справі вбивства Георгія Гонгадзе, вона отримає можливість вислухати версію від Леоніда Кучми, Володимира Литвина і Миколи Джиги. "Я сподіваюся, що вони зможуть свідчити в судовому процесі. Я б хотіла вислухати їх версію цієї справи. Якщо ми зможемо в публічному судовому процесі вислухати президента Леоніда Кучму, Володимира Литвина і Миколу Джигу, і якщо всі ці факти підтверджуються, то всі ці злочини повинні каратися міжнародними нормами, а не тільки українськими", - зазначила вона.

Мирослава Гонгадзе також вважає, що Юрій Кравченко не мав мотивів вбивати Георгія Гонгадзе. "Я не думала, що ГПУ піде на цей крок і назве Кравченко замовником. На сьогодні те, що ГПУ назвала Кравченко замовником, все ближче підводить нас до реальних замовників цього злочину. Я абсолютно переконана, що генерал Кравченко не мав ніяких особистих мотивів, щоб вбивати Георгія. Георгій один єдиний раз написав про Кравченка і Литвина та назвав Кравченко майбутнім Путіним. Кравченко, я думаю, виконував вказівку", - зазначила вона.

Читайте також:

Піскун заявив, що раніше у прокуратури не було доказів провини Кравченка

Адвокат вдови Гонгадзе оскаржила постанову Генпрокуратури

Оприлюднено висновки слідства у справі Пукача

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: